Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 18 in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/components/com_kunena/views/common/view.html.php on line 309
Tu wymieniamy się poglądami oraz informacjami technicznymi na temat strony Rajdera
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Szablon

Szablon 14 lata 6 miesiąc temu #13

  • jacek_arwal
  • jacek_arwal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Viva Rajder :)
  • Posty: 90
  • Oklaski: 0
Wybieramy szablon na stronę. Naszą stronę mozna obejrzeć w różnych szablonach przez zmianę na stronie ( zmień szablon )
Zwróćcie uwagę , że niektóre szblony mają pewne problemy. Np. rhuh_milkyway w forum co ma zawierać strona-> dot. własnych pocztów w rozdzielczości powyżej 1024 źle wyświetla ( forum jest zbyt szerokie ) , ten problem będzie dotyczył prawdopodbnie wszystkich forów z ramkami po prawej/lewej. Z kolei aha milkyway dziwnie wyświetla menu główne. Mogę użyć dowolnego szablonu do joomli 1.5 - szukajcie w google szablony joomla 1.5 lub templates joomla 1.5 . Czekam na propozycje. Może to być dowolny szablon , który znajdziecie.
Rower latem, narty zimą , ruszajmy się :)

Zapraszam na
www.jacekzopola.blogspot.com/
www.arwal.com.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Szablon 14 lata 6 miesiąc temu #14

hej,
dla mnie najbardziej przejrzystym jest szablon aha_edition_light.
Jest ze wszystkich udostępnionych szablonów najlepiej czytelny. Wyraźny podział na działy, kolorystyka pozwalająca na swobodne szukanie interesujących zakładek. Ja na razie proponuję ten szablon.
B)
Fahrrad_feld.jpg
rowerzysta na poziomie
Ostatnio zmieniany: 14 lata 6 miesiąc temu przez Czesiek z Ronda.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Szablon 14 lata 6 miesiąc temu #15

  • jacek_arwal
  • jacek_arwal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Viva Rajder :)
  • Posty: 90
  • Oklaski: 0
Ten szablon ma jedną wadę, przynajmniej u mnie. Jak wyświetlam forum to menu przechodzi poniżej forum. Może to mieć związek z różnymi sprawami, głownie przeglądarka i rozdzielczość. Ja używam Internet Explorer 8.0 i rozdzielczość 1280x1024. Jak mozesz zobacz ten szablon w Internet Explorerze i podaj jakiej przeglądarki i jakiej rozdzielczości używasz .
Rower latem, narty zimą , ruszajmy się :)

Zapraszam na
www.jacekzopola.blogspot.com/
www.arwal.com.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Szablon 14 lata 6 miesiąc temu #16

:huh:

przeglądarka FireFox
Załączniki:
rowerzysta na poziomie
Ostatnio zmieniany: 14 lata 6 miesiąc temu przez Czesiek z Ronda.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Szablon 14 lata 6 miesiąc temu #17

  • jacek_arwal
  • jacek_arwal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Viva Rajder :)
  • Posty: 90
  • Oklaski: 0
Znalazłem ciekawą paczkę z szablonami i wgrałem ją na stronę, także aktualnie mozecie wybierać z kilkuset szablonów. Jeśli jakiś szablon się wam podoba zwróćcie uwagę jak wygląda w nim forum i galeria zdjęć. Moje typy to

aha fix 1502
Aha flexj
desertsand_05
gopip_blue
sitegroundj15-26
Rower latem, narty zimą , ruszajmy się :)

Zapraszam na
www.jacekzopola.blogspot.com/
www.arwal.com.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Szablon 14 lata 6 miesiąc temu #18

hej,
czytałem, oglądałem, jest tyle że nie sposób obejrzeć naraz. tylko na raty. Ale jest jeden szablon,który mi się spodobał na samym początku: aha flexj15. pozdro do soboty.
rowerzysta na poziomie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.319 s.

Odwiedzający

Odwiedza nas 930 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie