Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 18 in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/components/com_kunena/views/common/view.html.php on line 309
Tu wymieniamy się poglądami oraz informacjami technicznymi na temat strony Rajdera
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Szablon

Odpowiedź:Szablon 14 lata 5 miesiąc temu #20

hej Jacek,
znalazłem fajny, a może najlepszy szablon tj.: sunshine. Bardzo fajnie się rozkłada, jest czytelny. pogoda jest w całości, nie rozsuwa się. Dla mnie najlepszy.
rowerzysta na poziomie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Szablon 14 lata 5 miesiąc temu #21

  • jacek_arwal
  • jacek_arwal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Viva Rajder :)
  • Posty: 90
  • Oklaski: 0
Szablon sunshine też mi się podoba ;) , nagłówek jest zrobiony na zasadzie zdjęcie + potem obraz o szerokości 5 pixeli powielany w zależności od rozdzielczości. Podmieniłem zdjęcie i zrobiłem takie mini logo aby pokazać wizję nagłówka. Moim zdaniem nagłowek wraz z logo nie powinien przekraczać 800 pixeli , wysokość musi być 140. Na nagłowku wyśłwietla się tytuł strony. Mozna to zlikwidować lub wprowadzić inny tekst. Jeśli nie widzisz jeszcze tego zdjęcia to spróbuj odświeżyć stronę, jeśli to nie pomoże wyczyść w przeglądarce historię stron , a jeśli to dalej nie pomoże to musisz poczekać. Jeśli chodzi o układ menu to mi jednak bardziej pasuje to logowanie z lewej strony ale na samymy dole. Trzeba pamiętać , że moduł wyboru szablonu zostanie wkrótce zlikwidowany.
Rower latem, narty zimą , ruszajmy się :)

Zapraszam na
www.jacekzopola.blogspot.com/
www.arwal.com.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Szablon 13 lata 9 miesiąc temu #73

  • JacekS
  • JacekS Avatar
Trzeba coś zrobić z informacją pt. "rowerem dookoła..." Ona jest 'zredagowana na sztywno', redaktor, który ją stworzył nie przewidział, że kolejna wiadomość zepchnie ją 'piętro niżej', gdzie format wiadomości zmniejsza się o połowę, ta 'sztywna' nie zmniejszyła się o tę połowę, zachowała swo rozmiar i niestety 'rozpieprzyła' stronę.
Nie wiem, nie znam się, ale poprzednie wiadomości jakoś stron nie rozpiep...
zróbta z tym coś panowie. plissssssssss. :dry:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Szablon 13 lata 9 miesiąc temu #74

  • jacek_arwal
  • jacek_arwal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Viva Rajder :)
  • Posty: 90
  • Oklaski: 0
Zrobione B)
Rower latem, narty zimą , ruszajmy się :)

Zapraszam na
www.jacekzopola.blogspot.com/
www.arwal.com.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.098 s.

Odwiedzający

Odwiedza nas 366 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie