Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 18 in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/components/com_kunena/views/common/view.html.php on line 309
Znasz ciekawe miejsce ? Chciałbyś pojechać na ciekawy rajd ? Napisz nam o swoim pomyśle

TEMAT: szlak nadbałtycki Rostock 2011

szlak nadbałtycki Rostock 2011 13 lata 2 godzin temu #139

  • salo
  • salo Avatar
WITAJCIE
-mogę spytać jaki jest ostateczny termin wyprawy- gdzieś widziałam różne terminy- byłby cd 2010 - płaski teren itd
-ile kosztuje bilet i czy jedzie pociąg przez poznań
-jakie są ceny schroniska i kampingu na 1 dzień

P O Z D R A W I A M :) salo
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:szlak nadbałtycki Rostock 2011 12 lata 11 miesiąc temu #140

  • Kazik
  • Kazik Avatar
Cześć salo ,musisz wejść na kalendarz imprez tam na drugiej stronie jest dokładny regulamin i wszystko co może Cię zainteresować.Pozdrawiam Kazik ,poznaliśmy się nad zeszło rocznym morzem. :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: szlak nadbałtycki Rostock 2011 12 lata 11 miesiąc temu #143

  • sewer48
  • sewer48 Avatar
Rajd Nadbałtycki odbywa się w terminie od 07.08.2011 do 23.08.2011 na trasie Hamburg,Rostok,Świnoujście.Noclegi w Schroniskach Młodzieżowych a w braku miejsc na kampingach,dlatego należy z sobą zabrać namiot,śpiwór i materac.Koszt jednego dnia nie powinien przekroczyć 50 euro
Sewer48
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: szlak nadbałtycki Rostock 2011 12 lata 11 miesiąc temu #152

  • salo
  • salo Avatar
:( Z przykrością muszę stwierdzić, że nie mogę zamienić urlopu mam zaplanowane ostatnie 2 tyg lipca i nic chyba nie wyjdzie,żeby go zmienić, a już byłam zainteresowana -uważajcie na bilety kupno w Polsce - Berlin Rostock 50 euro - powinniście sprawdzić - promocje w Niemczech, też są atrakcyjne dużo pisze w internecie, ale czy aktualne itd.:)
A może zmienicie termin???
Pozdrawiam z Konina.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.114 s.

Odwiedzający

Odwiedza nas 870 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie