Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 18 in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/components/com_kunena/views/common/view.html.php on line 309

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/libraries/kunena/external/nbbc/nbbc.php on line 214

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/libraries/kunena/external/nbbc/nbbc.php on line 226

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/libraries/kunena/external/nbbc/nbbc.php on line 230
Na tym forum umieszczajcie propozycje spotkań, wyjazdów a także inne tematy na które chcielibyście podyskutować

TEMAT: Rowerowy sylwester i co robić gdy śnieg na dworze

Rowerowy sylwester i co robić gdy śnieg na dworze 13 lata 3 miesiąc temu #124

  • jacek_arwal
  • jacek_arwal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Viva Rajder :)
  • Posty: 90
  • Oklaski: 0
Na ostatnim czwartkowym zebraniu ( 23.12 ) ustaliliśmy, że jeśli pogoda pozwoli to w niedzielę ( 02.01.2011 ) jedziemy na sylwestrowy rowerowy wyjazd. Będzie to jakaś krótka trasa , prawdopodobnie zakończona ogniskiem . Szczegóły zostaną opracowane na kolejnym zebraniu ( 30.12 ). Poza tym zapraszamy na basen - co czwartek o 16:30 ( jak jest nas więcej bilety są tańsze ) i narty biegowe ( lub po prostu biegi czy rower ) - najbliższe spotkanie 28.12 godzina 16:30 - parking na wyspie po prawej stronie za mostem od ulicy Krapkowickiej. Staramy się biegać na nartach w poniedziałki , wtorki i środy.
Rower latem, narty zimą , ruszajmy się :)

Zapraszam na
www.jacekzopola.blogspot.com/
www.arwal.com.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rowerowy sylwester i co robić gdy śnieg na dworze 13 lata 2 miesiąc temu #126

  • JacekS
  • JacekS Avatar
Zima ostatnimi dniami ustąpiła pola i z pól, a także i jezdni, więc od niedzieli (09 stycz.) praktycznie da się jeździć na dwóch kółkach. Wprawdzie na zbiórkę niedzielną na plac o 9 nie dotarłem, ale w późniejszym terminie ruszyłem w inauguracyjną, pierwszą w tym roku wycieczkę rowerową "w granicach powiatu". Sezon w moim wykonaniu uważam zatem otwarty. :evil:
W kolejnych dniach pogoda, nie "zmieniła nastroju", więc mnie w to graj, jeździłem też i w kolejnych dniach.
Na trasach spotykałem niewielu "czynnych kolarzy", za to sporo uprawiających "kolarstwo komunikacyjne" (dojazdy do pracy, po zakupy) :)
Dzisiaj już po raz czwarty dosiadłem mojej Frau, nie wiem jak sprawi się pogoda jutrzejsza, ale jak będzie podobnie jak dzisiaj, tylko niewielki deszczyk, to pewnie też ruszę. ;)
Pozdrowienia wszystkim sympatykom turystyki rowerowej, oraz życzenia udanego sezonu rowerowego 2011 -
- składa - JacekS.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rowerowy sylwester i co robić gdy śnieg na dworze 13 lata 1 miesiąc temu #127

  • JacekS
  • JacekS Avatar
Wczoraj była piękna pogoda na rower... lecz trochę później niż o 9 rano, gdzie panowała temperatura w grubym minusie (chyba gdzieś ok. - 7, 8).
Zebrałem się gdzieś około południa. Rower miałem przygotowany dnia poprzedniego, więc tylko termosik z herbatką, wafelek, fotoaparat i w drogę. Było już tylko -3, chociaż na słonecznej drodze temperatura utrzymywała się w granicach +1, 2 stopnie, w lasach było minusowo. Pojechałem Przez Lędziny, Chrząstowice, Dębska Kuźnię do Niwek gdzie na chwilę zatrzymałem się przy pomniku mistrza Halupczoka. Potem skierowałem się na jeziora turawskie, by rzucić gospodarskim okiem na Średnie, Duże i Małe. Potem był Szczedrzyk, Pustków, Schodnia i Ozimek. W Ozimku obowiązkowa wizyta przy zabytkowym wiszącym moście, którego remont niemal dobiegł już końca i do zakończenia, na moje oko, pozostała tylko kosmetyka otoczenia. Jeszcze tylko spojrzenie na kościółek i drogę przez Nową Schodnię, Daniec, Dąbrowice, Dębie, znów Chrząstowice i Opole, gdzie zakończyłem wczorajszy wypad powrotem do domu. Po drodze podziwiałem widoki i zachód słońca ze wzgórza w Dańcu.
W sumie zimnawo lecz znośnie, wiatru nie było... gdy nie jechałem, drogi raczej "czyste", tylko miejscami zalodzone i da się w miarę jeździć. Kilometrów nawinąłem ok 60, w sumie fajnie było.
Jeśli ktoś jeszcze jeździ niech się pochwali na forum. ;)

pozdrówka - Jacek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rowerowy sylwester i co robić gdy śnieg na dworze 13 lata 1 miesiąc temu #128

  • JacekS
  • JacekS Avatar
...Zapomniałem -
- zdjęcia z moich w wypadów rowerowych są do wglądu na mojej stronie, na garnku. Z wczorajszego też.

Jeszcze raz pozdrówka ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Rowerowy sylwester i co robić gdy śnieg na dworze 12 lata 10 miesiąc temu #164

  • tobi
  • tobi Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Zobaczcie , super rower na zimowe wypady ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.226 s.

Odwiedzający

Odwiedza nas 456 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie