2018-05-01 - 06 Majówka w Jesenikach

Wyruszyliśmy ode mnie o godzinie 8:30 w składzie ja, Grażyna,…

2016-08 Pokaz wody i ognia w Nysie

Dziś pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, za kilka godzin przyjadą…

2016-07 Orle Gniazda Green Ways

2016-07-02 dzień 1 sobota Odcinek Opole Olsztyn Wyruszamy w 3…

2016-07-02:15 Letnia wyprawa doliną Dunaju

W tym roku postanowiliśmy by w lecie zorganizować zagraniczną wycieczkę…

2016-05 Majowy weekend w Jesenikach

Tym razem, ze względu na krótki czas po mojej operacji,…

2016-12-11 Najkrótsza wycieczka niedzielna

Mimo pochmurnej pogody na niedzielnej zbiórce stawiło się kilka osób, ale jak zwykle pojechało nas mniej, bo niektórzy przychodzą tylko pogadać i wyprawić nas w drogę. Po chwili namysłu dokąd by pojechać zdecydowaliśmy, że w stronę wyspy Bolko i Chmielowic, a potem sie zobaczy.

No i za wiele to nie zobaczyliśmy, bo jechaliśmy pod wiatr, a wiało mocnooo i po chwili zaczęło zacinać deszczem. Jacuś wymyślił, że pojedziemy szlakiem wcielanych do Opola miejscowości, by sfotografować się pod tablicami z ich nazwami - to ostatnia okazja, bo w styczniu będa likwidowane. Ale dotarliśmy tylko do Chmielowic, zrobiliśmy społeczne foto i zawróciliśmy bo się rozpadało. Jacuś miał do domu najbliżej i zapraszał nas na kawę i tenisa stołowego, ale jakoś nikomu się nie chciało i parami, trójkami porozjeżdżaliśmy się w stronę domów. Ja jechałam z Maćkiem i Bercikiem przez wyspę i spotkaliśmy po drodze Jurka K., który zachęcał nas by pojechać na kamionkę obejrzeć wodujących się Morsów. Podczas przedłużającej się rozmowy zniecierpliwiony i umoczony deszczem Bercik pojechał do domu, a my ubraliśmy peleryny i pojechaliśmy dalej. Niestety na morsów trzeba było jeszcze pół godziny czekać, a zrobiło się zimno, padało coraz bardziej, więc pożegnaliśmy Jurka i pojechaliśmy do domu. Zrobiliśmy w tym dniu tylko 25 km i już koło południa byliśmy w domu z lekka przemoczeni, ale wcale nie zniechęceni, zadowoleni, że mimo wszystko wyszliśmy z domu i nie spędzilismy całego dnia przed telewizorem.

Ostatnio zmieniany piątek, 23 grudzień 2016 08:17

Kalendarz

Odwiedzający

Odwiedza nas 430 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie