Spotkania czwartkowe znów w MDK

Wiosna, czas przestawiony, dzień długi, grzech siedzieć w czterech ścianach. Dlatego wracamy do starego, letniego miejsca spotkań czwartkowych czyli skwer przy Młodzieżowym Domu Kultury na Pasiece (ul. Strzelców Bytomskich - róg Piastowskiej), gdzie będziemy się spotykać w każdy czwartek do końca października. W razie wyjątkowo niesprzyjającej pogody - ciągły deszcz, zimno - spotkanie będzie w Solarisie.

 

Pierwsze spotkanie klubowe w parku będzie 3 kwietnia, tradycyjne od godz. 18.

 

Info nt. rajdu w Zawadzkiem poniżej.

 

 

W sobotę 12 kwietnia w Zawadzkiem jest Rajd Kolarski Ścieżkami Gmin Doliny Małej Panwi. Gdyby ktoś się wybierał to info o rajdzie jest u komandora Stanisława Niewęgłowskiego, tel. 77 461 60 60. Dojazd do Zawadzkiego koleją jest niemożliwy. Można dojechać do Strzelec Opolskich, a stamtąd do Zawadzkiego jest 18 km przez Jemielnicę i Wierżchlesie lub 22 km przez Dziewkowice, Jemielnicę, Barut i Żędowice. Trasa samego rajdu to ok. 25-30 km, a więc cała trasa ze Strzelec to ok. 70 km. Można też wrócić rowerem do Opola.

Ostatnio zmieniany środa, 02 kwiecień 2014 05:56


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/templates/jsn_epic_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 147

Odwiedzający

Odwiedza nas 644 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie