Prelekcja "Przez świat na rowerach w dwa lata”

"Rowerowo w Fabryce Inspiracji" - pod tym tytułem odbędzie się wiosenna podróż z książką „Przez świat na rowerach w dwa lata” w Fabryce Inspiracji w dniu 15 kwietnia o godz. 18.00 w Sali Konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu przy ulicy Minorytów 4.

Organizatorzy zapraszają wszystkich do zainspirowania się niesamowitą podróżą gości (prelegentów) Magdaleny Nitkiewicz i Pawła Opaski w nowym, niezwykłym miejscu, ale jak zawsze blisko książek. Od godz. 17.00 w parku przed biblioteką wszystkich fanów rowerowego szaleństwa zaprasza na spotkanie Opolska Policyjna Drużyna Rowerowa. Będzie można zobaczyć policyjny rower, porozmawiać o największych osiągnięciach naszych rowerowych policjantów, ale również oznakować swój jednoślad.

Wstęp wolny.

Gośćmi Fabryki Inspiracji będzie małżeństwo rowerowych amatorów- Magdalena Nitkiewicz i Paweł Opaska. We wrześniu 2006 roku, właśnie na tym środku transportu, wyruszyli w prawdziwą podróż życia. Bez konkretnej trasy, czy wyznaczonych terminów, przejechali niemal cały świat. Pokonali 33803 km, swoje przeżycia opisali na prawie 900 stronach podzielonych na dwa tomy. Ich książka „Przez świat na rowerach w dwa lata” to niezwykły zapis podróży, ale także wspaniały dowód na to, że chcieć oznacza móc.  Tej wiosny zapraszamy wszystkich do odkrycia na nowo potencjału rowerów. Jeśli ktoś z Państwa jechał kiedyś zakorkowaną Piastowską w godzinach szczytu, ta alternatywa może zaoszczędzić nie tylko czas ale i nerwy.

 

Ostatnio zmieniany sobota, 23 kwiecień 2011 18:55


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/templates/jsn_epic_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 147

Odwiedzający

Odwiedza nas 847 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie