Warmia i Mazury 2011

Spis treści

W dniach 12-23.07 odbywał się Rajd „Śladem krzyżackich warowni „ po Warmii i Mazurach. Relację z rajdu przygotowała Ewa Trojok, zdjęcia - wszyscy uczestnicy ( tu podziękowania dla Kazika , który z wielu tysięcy zdjęć wybrał te najciekawsze ) , opracowanie komputerowe Jacek Czok. Dp trasy dołączyłem mapki. Na nich zaznaczona jest trasa samochodawa między odwiedzanymi przez nas miejscowościami, trasa rowerowa często była trochę inna Puszcza oczko.

 

 

 

Prolog

12.07.2011 r. wtorek o godzinie 23.45 spotkaliśmy się na dworcu PKP Rudolf, Jacek C. i Ewa, Staszek i Janusz pojechali już rannym pociągiem przez Poznań, a Kaziu z rodzina czekał tam już na nas na polu namiotowym w Starych Jabłonkach. My bez problemów zapakowaliśmy się w pociąg TLK, który o dziwo był punktualny i miał przedział rowerowy. Około 5 rano byliśmy na dworcu Warszawa wschodnia gdzie przesiedliśmy się na pociąg do Olsztyna. Był pusty wiec ulokowaliśmy się na końcu pociągu - bo przedziału rowerowego nie było/ i spokojnie dojechaliśmy do celu drzemiąc po drodze od czasu do czasu.

 


Prev Next »

Ostatnio zmieniany czwartek, 15 maj 2014 05:37


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/templates/jsn_epic_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 147

Odwiedzający

Odwiedza nas 694 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie