Właściwa osoba ...

... na właściwym miejscu. Tą właściwą osobą jest nasz klubowicz Sławek Szota na stanowisku "oficera rowerowego", a właściwym miejscem Urząd Miasta Opola. Mamy przedstawiciela Klubu w Urzędzie. Gratulujemy Sławkowi. Dodatkowe info na ten temat poniżej po naciśnięciu linku Więcej...

  

Klub zawarł w PZU kolejne ubezpieczenie "Bezpieczny Rowerzysta" dla swoich członków. Zgłosiło się 18 osób, które skorzystały z 30% zniżki za ubezpieczenie grupowe. Kopię polisy każdy ubezpieczony otrzyma pocztą elektroniczną.

  

Mam przyjemność poinformować Wszystkich członków i sympatyków klubu Rajder, że po raz kolejny zostaliśmy zauważeni i docenieni, przez Opolski Urząd Miasta. Nasza praca, wspólne spędzanie czasu i wygłupy, tysiące przejechanych kilometrów sprawiają radość nie tylko nam. W coraz większym stopniu wpływamy pozytywnie na życie Naszego Miasta. Równo rok temu w uznaniu naszej rowerowej działalności otrzymaliśmy od Urzędu Miasta Opola zaproszenie do wydelegowania człowieka do pracy społecznej w nowo tworzącym się "Zespole do Spraw Rowerowych". Z ramienia Klubu wybrany został Sławek Szota czyli ja :). Przez ten rok "Zespół" zmagał się (początkowo z oporami, później z coraz lepszym skutkiem) z tematem dostosowania dróżek i ścieżek do ruchu rowerowego, obniżania krawężników itp ... W tym roku Ratusz postanowił, że i w Opolu zostanie powołana funkcja "rzecznika rowerzystów" zwanego popularnie z angielska "oficerem rowerowym" (praca na umowę zlecenie). No i jak myślicie, kto został wybrany z 14 kandydatów?

Więcej informacji tutaj

 

 

http://www.mmopole.pl/artykul/slawomir-szota-zostal-oficerem-rowerowym

 

 

http://opole.gazeta.pl/opole/1,35086,11383445,Oficerowi_rowerowemu_skradziono_rower.html

i inne ciekawe przemyślenia

http://www.mmopole.pl/artykul/pulapki-na-ludzi-przy-ulicy-koszyka-w-opolu-cz-2

Ostatnio zmieniany czwartek, 29 marzec 2012 19:11


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/templates/jsn_epic_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 147

Odwiedzający

Odwiedza nas 1938 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie