Do Zawadzkiego lub Niemodlina

W te strony możemy pojechać w najbliższą sobotę 5 bm. Obie imprezy są podobne, bo ich trasa przebiega w dużej części ścieżkami leśnymi i mało uczęszczanymi drogami publicznymi. PTTK z Zawadzkiego zaprasza na kolejny Rajd po ścieżkach wokół Małej Panwi, a TTH z Niemodlina na szlak pomników przyrody.

 

Do Zawadzkiego trzeba dojechać na godz. 10, gdzie przy Domu Ludowym wystartuje Rajd. Z Opola do Zawadzkiego jest ok. 45 km. Cała trasa rowerowa to ok. 130 km (Rajd + dojazdy), ale coś można urwać koleją startując ze Strzelec Opolskich, gdzi można dojechać koleją.

  

Rajd w Niemodlinie zaczyna się o godz. 9.15 lub nawet o godz. 10 jak grupa z Opola zawiadomi o tym organizatora, ale trzeba jechać do Niemodlina 25 km. Można dojechać z Opola do Tułowic koleją i następnie rowerem 6 km do Niemodlina. Wyjazd rowerem z Opola o godz. 8.00 z Pl. Mickiewicza. Wyjazd koordynuje i zbiera zapisy Andrzej Żarek. Cała trasa rowerowa to ok. 90 km (Rajd + dojazdy), ale coś można urwać koleją.

 

Oba wyjazdy tylko przy bezdeszczowej pogodzie. Prognoza przewiduje 13 st ciepła, słonecznie bezchmurne niebo, wiatr z południa.

Ostatnio zmieniany środa, 09 październik 2013 08:01


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/templates/jsn_epic_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 147

Odwiedzający

Odwiedza nas 773 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie