13.09.2013 Święto Pieczonego Ziemniaka

Jak to miło i wesoło,

gdy się cieszą wszyscy wkoło.

 

I tak było na kolejnym pikniku. Impreza tradycyjnie na strzelnicy koła łowieckiego w Grudzicach, prawie w lesie. Piękne miejsce i wygodne, bo dużo miejsca w plenerze oraz zadaszona sala. Imprezę przy ognisku otworzył pan Całka z Urzędu Miasta - powitał wszystkich, podziekował za liczne przybycie i życzył udanej zabawy.

Tym razem było więcej atrakcji terenowych, zwłaszcza dla dzieci, których było bardzo dużo - pneumatyczna zjeżdżalnia, ściana wspinaczkowa i mata do skakania. Były też pokazy tresury psów, medytacji, baniek mydlanych, królików i drobiu domowego i wiele innych. W namiocie była konsumpcja kiełbasy i oczywiście pieczonych ziemniaków, a czas uatrakcyjniały występy taneczne młodszych i starszych dzieci. Od nas było 9 osób. Fajnie było chociaż to piątek i 13-go.

 

Festyn ziemniaka 1.jpg
Festyn ziemniaka 1.jpg Festyn ziemniaka 1.jpg
Festyn ziemniaka 2.jpg
Festyn ziemniaka 2.jpg Festyn ziemniaka 2.jpg
Festyn ziemniaka 3.jpg
Festyn ziemniaka 3.jpg Festyn ziemniaka 3.jpg
Festyn ziemniaka 4.jpg
Festyn ziemniaka 4.jpg Festyn ziemniaka 4.jpg
Festyn ziemniaka 5.jpg
Festyn ziemniaka 5.jpg Festyn ziemniaka 5.jpg
Festyn ziemniaka 6.jpg
Festyn ziemniaka 6.jpg Festyn ziemniaka 6.jpg
Festyn ziemniaka 7.jpg
Festyn ziemniaka 7.jpg Festyn ziemniaka 7.jpg

Ostatnio zmieniany sobota, 14 wrzesień 2013 20:48


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/templates/jsn_epic_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 147

Odwiedzający

Odwiedza nas 776 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie