28.09.2013 Targi Organizacji Pozarządowych

28.09.2013 (sobota) Targi Organizacji Pozarządowych - deptak ul. Krakowska oraz skwer przy ul. Mozarta. Impreza została zorganizawana przez Urząd Marszałkowski Woj. Opolskiego. Na Pl. Wolności przy pomniku, na scenie, miała miejsce prezentacja stowarzyszeń - każdy mógł wygłosić krótke przemówienie nt. własnej organizacji i ewentualnie coś zaprezentować.

Od organizatora dostaliśmy na miejsce prezentacji kiosk drewniany, oznaczony tabliczką z nazwą naszego klubu. Wcześniej przywiezione transparenty klubowe i foldery rozkładaliśmy przy kiosku już przed godz. 11, a baner klubowy powiesiliśmy na daszku (Jurek i Grzesiek). Był już na miejscu Jerzy Kochanek i całość filmował kamerą. Także później, kilka razy podczas trwania imprezy filmował rozmowy z naszymi gośćmi przy stoisku. Ponadto zdjęcia naszej wystawy robili Jerzy Pakiet i Grzegorz Res. Ogółem rozdaliśmy 72 foldery żółte, 87 zielone oraz odznaki i dyplomiki z masy krytycznej i mapki krajoznawcze podarowane przez Sł. Szota. Cały przebieg Targów minął w bardzo miłej atmosferze, organizacja była bardzo dobra (napoje, wygodne stoiska, wspolne zdjęcia, możliwość elastycznego prezentowania naszego klubu na scenie, filmowanie naszego stoiska przez Media/TVP Opole i zdjęcia poszczególnych stoisk przez organizatora). Pomagali przy stoisku: Jerzy Kochanek, Jerzy Pakiet, Sławomir Szota, Janusz Ołyniec, Andrzej Żarek, Adam Gozdek, Grzegorz Res, Bruno Kochanek, Tadeusz Działowski, Halina Krupska, Grażyna Szwedowska i Edward Sobolewski. Pogoda była bardzo sprzyjająca - słonecznie, ale chłodno. Przez nasze stoisko przewinęło się ok. sto osób zainteresowanych naszą działalnością. Na stoiskach innych organizacji było podobnie. Jak na Opole, przy takiej pogodzie, to wynik standardowy.

Ostatnio zmieniany wtorek, 08 październik 2013 07:05


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/templates/jsn_epic_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 147

Odwiedzający

Odwiedza nas 483 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie