4.05.2014 Grupa "dziewiąta"

Na zbiórce zjawiło się sześcioro Rajdersów, z której to liczby pięcioro ruszyło w trasę. Poziomki - Bruno i Łukasz odłączyli się po paru kilometrach i podążyli w kierunku Głuchołaz, a pozostała trójka: Ewa, Herbert i Ela - pojechaliśmy sobie do Mosznej.

Trasa: Bolko, Chmielowice, Nowa Kuźnia (błotniak stawowy :)), Prószków, cukiernia Pela a jakże, park pałacowy, Dobra, Nowy Bud, Krapkowice, Malnia, Przywory - 88 km. Wiatr trochę nam utrudniał życie w drodze powrotnej, a kaziowych pleców nie było, pomimo to piękny dzień, pełen rzepaku, falujących zbóż oraz śpiewu skowronków nad polami. W Mosznej nie było jeszcze pełnego rozkwitu azalii i innych kwiatków, za to były truskawki na straganie i tłumy spacerowiczów.

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 maj 2014 04:54


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/templates/jsn_epic_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 147

Odwiedzający

Odwiedza nas 924 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie