21.06.2014 Pierwszy dzień lata

W sobotę 21 czerwca rozpoczęło się kalendarzowe lato. Najdłuższy dzień w roku postanowiliśmy uczcić wspólnym spotkaniem przy kawie i słodyczach. Były wcześniej klubowe pomysły na spędzenie tego wieczoru, a nawet nocy w terenie, gdzieś w okolicach Góry św. Anny, ale na planach się zakończyło.

Udało się skrzyknąć kilka osób na działkę do Marka. Ponieważ zaproszenie rozesłano w ostatniej chwili, więc na działkę przyjechało tylko 7 osób. Przed godz. 18 padał krótko deszcz, który dodatkowo na pewno zniechęcił kilka osób, bo pogoda – choć letnia – była niepewna, pochmurno i silny zachodni wiatr. Na działce zeszliśmy się przed 19. Byli Ania, Ela, Grażyna, Kazik, Grzesiek, Zibi, Sławek i Marek. Każdy przyniósł coś dobrego. Przy kawie, herbacie i ciastach gawędziliśmy do dziesiątej i jeszcze o zmroku wyruszyliśmy rowerami do domu, aby się wyspać przed niedzielną wycieczką. Wianków nie puszczaliśmy na wodę, bo sadzawka wyschła, a ognisko zastąpiły nam świece dymne przeciw komarom oraz świece oświetleniowe. Tak długie dni będą jeszcze 2-3 tygodnie, kiedy po trzeciej widnieje, a przed dziesiąta wieczorem jest jeszcze zmrok. To najlepszy czas na rowerowe, wielodniowe wędrówki.

 

Powitanie lata 1.jpg
Powitanie lata 1.jpg Powitanie lata 1.jpg
Powitanie lata 2.jpg
Powitanie lata 2.jpg Powitanie lata 2.jpg
Powitanie lata 3.jpg
Powitanie lata 3.jpg Powitanie lata 3.jpg
Powitanie lata 4.jpg
Powitanie lata 4.jpg Powitanie lata 4.jpg
Powitanie lata 5.jpg
Powitanie lata 5.jpg Powitanie lata 5.jpg
Powitanie lata 6.jpg
Powitanie lata 6.jpg Powitanie lata 6.jpg
Powitanie lata 7.jpg
Powitanie lata 7.jpg Powitanie lata 7.jpg
Powitanie lata 8.jpg
Powitanie lata 8.jpg Powitanie lata 8.jpg
Powitanie lata 9.jpg
Powitanie lata 9.jpg Powitanie lata 9.jpg

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 23 czerwiec 2014 17:00


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/templates/jsn_epic_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 147

Odwiedzający

Odwiedza nas 169 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie