20140914 Wycieczka z NTO

Na ręce Wszystkich Członków i Sympatyków Klubu Rajder składam gratulacje i podziękowania za udział i zaangażowanie w rajdzie z NTO http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140914/POWIAT01/140919693 .

Wycieczka udała się nadzwyczaj dobrze. Z różnych stron płyną do mnie pozytywne sygnały które Wam teraz przekazuję. Liczba uczestników przeszła najśmielsze oczekiwania. Doliczyliśmy się 160 uczestników (i tyle kanapek na mecie zjedzono ;)
Była to druga tak liczna impreza wycieczkowa w tym roku (Wcześniej był "Rajd Charytatywny Turawa Park" tylko że tam prawie od razu wjeżdżaliśmy w pola i lasy). Bardziej liczne są tylko "Masy Krytyczne", ale to jakby inna kategoria - tam jedziemy ulicami miasta, na krótszym dystansie, a z przodu i z tyłu mamy policyjne radiowozy. A dziś daliśmy radę przeprowadzić bezpiecznie 160 grupę przez 30-kilku kilometrową trasę. Jeszcze raz składam serdecznie podziękowania i ... szykujmy siły na następne imprezy, bo widać, że nasze Opole coraz bardziej się rowerowo "rozkręca"        Pozdrawiam

Sławek


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/templates/jsn_epic_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 147

Artykuły powiązane

Odwiedzający

Odwiedza nas 921 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie