Rowerem do Skansenu i Karolinki - są utrudnienia spowodowane remontem.

Jak to mówią: aby potem było lepiej, często najpierw musi być gorzej.
Ruszył remont - to dobra wiadomość. Są utrudnienia - to już wiadomość gorsza.
Niemiła niespodzianka czeka na rowerzystów jadących z centrum w stronę Karolinki i Skansenu ścieżką pieszo-rowerową. Na ulicy Wrocławskiej ruszył remont ścieżki na moście nad kanałem Ulgi (to ten obiekt, przy którym jest zakotwiczona harcerska barka).


  Przez bardzo ruchliwą ulicę Wrocławską zostały wyznaczone dwa przejścia dla pieszych. Przed mostem musimy przejść na drugą stronę ulicy, a po przekroczeniu mostu kolejnym przejściem wracamy na ścieżkę.

Informacja ma  duże znaczenia zwłaszcza dla kogoś, kto wpadł na pomysł, by pojechać z dzieckiem na miłą wycieczkę do Skansenu.
 Konieczność 4 krotnego przekraczania ruchliwej ulicy Wrocławskiej (2 razy w drodze "tam" i 2 razy gdy wracamy) może wycieczkę zamienić w koszmar.
  Sytuacja rowerzystów jest i tak lepsza niż pieszych. Udający się w stronę Karolinki mogą, zgodnie z prawem, pokonać most jadąc wraz z samochodami, jezdnią.
  Remont ma się zakończyć do 30 czerwca

http://opole.naszemiasto.pl/artykul/utrudnienia-dla-rowerzystow-na-kanale-ulgi-w-opolu,3706433,art,t,id,tm.html
        

Ostatnio zmieniany wtorek, 19 kwiecień 2016 20:56


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/templates/jsn_epic_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 147
Pobierz załącznik:

Więcej w tej kategorii:

Odwiedzający

Odwiedza nas 266 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie