Rajd u Rudiego 3-5.06. 2016

Spis treści


3.06.2016  piątek o godz.16 00spotkaliśmy się na opolskim dworcu –, Czesiek P. i Radek, Piotrek, Sergiej, Jacek i Ewa, ruszyliśmy pociągiem do Raciborza. Pan Tadeusz  i Grzesiu R. wyjechali już po 10 rano z Opola na rowerach, każdy z osobna i własnymi drogami. Sławek i Marzena też pojechali już rano ale  samochodem z rowerami na dachu do Chlebicowa,  potem przesiedli się na rowery i pokrecili trochę po Opawie - a my spotkaliśmy ich  na kolacji u Rudolfa. Nasza szóstka po opuszczeniu pociągu i spotkaniu z Tadeuszem, który na nas czekał pod dworcem, udała się bocznymi drogami w kierunku Opawy.

Pogoda była piękna, humory nam dopisywały , więc asfalcikiem przez Studzienną, Krzanowice, Kobiernice, Krawarze i Velkie Hostice pognaliśmy do Chlebowic, gdzie czekał na nas Rudolf z  pozostałymi uczestnikami rajdu i kolacją. Tradycyjnie były to knedliki z gulaszem, do tego piwo, wino i kawa dla tych co piwa/ ku zdziwieniu Czechów/ nie piją. Po kolacji udaliśmy się na miejsce noclegowe - chłopaki do szkoły, a my z Marzeną do Kulturnego Domu, razem z rodzinką z Tarnowskich Gór, która tak jak my corocznie przyjeżdża na rajd do Rudiego-w miedzyczasie ich synek urósł tak, że przeskoczył  tatusia i mamusię. Godzina była jeszcze zbyt młoda by kłaść sie spać, więc poszliśmy zobaczyć jak bawią się zlocie motocyklistów, który był nieopodal. Bawili sie nieźle, więc się przyłączyliśmy, potańczyliśmy troche, posłuchaliśmy muzyki i ryku motorów, podczas konkursu "palenia gum", no i nawdychaliśmy się trochę spalin gratis. Po północy wróciliśmy pocichutku na miejsce wypoczynku, by nie budzić tych co już spali.

 


Prev Next »

Ostatnio zmieniany piątek, 10 czerwiec 2016 21:05


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/templates/jsn_epic_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 147

Odwiedzający

Odwiedza nas 799 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie