2018-08-5,12,19 3 x woda

Trzy razy woda

Dziś wyjątkowo trzy wycieczki opisane „w kupie”: nr 1 - 5.08, nr 2 - 12.08, nr 3 - 19.08. Każda z tras zahaczała o jakiś zbiorniczek dla ochłodzenia zgrzanych uczestników, bo też ciepłe to lato mamy że łoj.

Nr 1 - Do Jeziora Srebrnego przez Luboszyce, elektrownia na Małej Panwi, Węgry,Osowiec, Trzęsinę. Nad wodą ścisk, w wodzie już lepiej. Jacek popłynął, Sławek popłynął, a my moczyliśmy się przy brzegu i pilnowaliśmy rowerów.

Oprócz sławkowego. No bo kto takim „do góry nogami” zdoła odjechać. Marzena dzielnie ćwiczyła żabkę, graliśmy we freesbee z Kaziem, Januszem i Leszkiem. Nie trzeba dodawać, że impreza zakończyła się na Kamionce Bolko.

Nr 2 - Do „zielonej Dąbrowy, przyjacielu mój”, w Dąbrowie park, w parku strzelały petardy, bo to odpust akurat się trafił. Młodzież zakupiła akcesoria związane z nim i hasała radośnie po parku płosząc mieszkańców tego uroczego miejsca. Pod Chróścicami sforsowaliśmy Odrę, ale wcześniej zarządziliśmy sobie popas w leśnym miejscu odpoczynku nazwanym od tej pory „pod czternastoma wróbelkami”. Pod Elektrownią Opole sesja zdjęciowa, w zbiorniku Podlesie kąpiel. Nie trzeba dodawać, gdzie zakończyła się impreza.

Nr 3 - Naokoło Jezior Turawskich plus Jezioro Srebrne Mamy nową koleżankę Alicję ! :). Trasa wiodła przez Niwki, wałami do Jedlic, lasem do Antoninka, z Osowca przez Turawę, „drogą wodociągową” do Zawady. W wodzie Jeziora Srebrnego spotkaliśmy Jacka Jeziorarza. Śmiesznie jakoś witać się uściskiem dłoni nie mając gruntu pod nogami... Z braku innych akcesoriów graliśmy w wodzie ogryzionym kaczanem i szyszką. Jedno i drugie porwał nam pies, więc ruszyliśmy w drogę powrotną. Trzeba dodać, że tym razem impreza nie zakończyła się na Kamionce Bolko, bo uczestnicy zwyczajnie po ludzku mieli serdecznie dość. :) 

Ostatnio zmieniany sobota, 15 wrzesień 2018 05:47


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/templates/jsn_epic_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 147

Odwiedzający

Odwiedza nas 896 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie