2018-09-25 Pierwsza zimowa wycieczka Wyróżniony

W piątek lato , w sobotę powitanie jesieni, w niedzielę pierwsza jesienna wycieczka a już we wtorek poczuliśmy zimę w górach. Na pomysł wyprawy wpadł Wojtek, który już dawno chciał poznać trasy , które przemierzaliśmy w zimie na biegówkach, na rowerach. Auto Sławka okazało się bardzo pojemne i ruszyliśmy w czwórkę :ja, Ala , Sławek i Wojtek.

W górach lepiliśmy bałwany i rzucali śnieżkami. Z nostalgią wspominałem poprzedni sezon zimowy. Ali i Sławkowi było ciężko bo trasa okazała się bardzo kamienista i miejscami wąska i tu zwrotność i grube opony górali dużo lepiej się sprawdzały. W schronisku na Paprseku niecodzienny widok - bardzo mało turystów. My posililiśmy się zupą i piwem. Potem zeszliśmy do Novego Mesta i bardzo łądną widokową trasą wrócliliśmy do Petrikova skąd startowaliśmy. W drodze powrotnej odwiedziliśmy naszą ulubioną knajpkę U Kanca ( pod dzikiem ). Wszystkim bardzo się podobało i pewnie jeszcze nie raz to powtórzymy :)


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/templates/jsn_epic_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 147

Odwiedzający

Odwiedza nas 661 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie