2019-09-27 Festyn ”Pieczonego Ziemniaka”

Tradycyjnie, jak co roku, nasz klub został poproszony o zorganizowanie konkursów dla dzieci. Festyn rozpoczął się po godz. 16. Jako pierwsi stawili się ze sprzętem Marek i Ewa :) Marek rozstawił trzy konkurencje na płycie boiska: rzut piłeczkami do wiaderek, rzut dętką do celu i slalom biegiem na czas między pachołkami. Dodatkowo były przejażdżki rowerem Sławka – tandemem i rowerem poziomym :)

Wszystkie konkursy cieszyły się dużym powodzeniem :) W moim slalomie brało udział ponad 50 dzieci w wieku 2-12 lat, dziesięcioro miało ochotę biegnąć po 5 i 6 razy. Konkurs rzut dętką do celu prowadził Marek – uczestników ponad 20. Ewa – rzut piłeczkami do wiaderek – uczestników ponad 30 :) Sławek z Markiem przejażdżki rowerami po boisku. Równocześnie było organizowane wiele atrakcji przez organizatorów: turniej rycerski, malowanie twarzy, pokazy, ognisko, przeciąganie liny – chłopcy-dziewczęta. Konkursy trwały aż do zmroku, wodzirej prezentował piękne utwory dyskotekowe :) Chwilowo przyjechała klubowiczka Krysia zobaczyć festyn. Po godz. 19 spakowaliśmy sprzęt, było już ciemno, ale ognisko z pieczeniem ziemniaków długo jeszcze miało grupę zapaleńców. Podczas całego festynu kilkakrotnie wymieniano nasz klub, jako organizator konkursów i turystyki. Ja odjechałem tandemem do domu, Marek również w swoją stronę. Robiliśmy pamiątkowe filmy i zdjęcia.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/templates/jsn_epic_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 147

Odwiedzający

Odwiedza nas 147 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie