2021-07-02-04 X Rowerowa Pielgrzymka Głogowska na Jasną Górę

Dwie osoby z Opola ja i Grzegorz. Ogółem 110 uczestników.

Pociągiem do Wrocławia, następnie rowerami do Trzebnicy i spotkanie z grupą. Załadunek bagażu do samochodu ciężarowego i wyjazd na trasę do Częstochowy. Dwa noclegi w miejscowości Rychtal i Olesno. Powrót z Częstochowy pociągiem. Pierwszy dzień 100 km, drugi 84 i 54 km do Częstochowy. Wiele nawiązałem znajomości, kolejne doświadczenie i zobaczenie organizacji i całej logistyki /m. innymi idealną blokadę przejazdu przez ruchliwe szosy/. Grupy ok.15 osób. Chętnie usłyszeli o niezbędnych gwizdkach, okolicznościowej pieczątce oraz przed startem zasady bezpieczeństwa rowerzystów w ruchu ulicznym, zapięte paski, bagaże-gumy, sznurowadła, odzież itp.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/templates/jsn_epic_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 147

Odwiedzający

Odwiedza nas 803 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie