2021-08-15 Upalna letnia niedziela

Sierpniowy, świąteczny, upalny dzień i klasyka tras rowerowych Rajdera - naokoło Jezior Turawskich.

Nic innego nie wymyśliliśmy, aby szybko był las i woda. Las zielony i woda w Dużym Turawskim też nabiera coraz intensywniejszego koloru i aromatu . Ale do rzeczy: wyruszyliśmy na Turawę wyjątkowo przez Park pod Górką Śmierci i spotkaliśmy Janusza, który bardzo się spieszył. Stwierdziliśmy, że, ani chybi, na Warszawę pędzi . A skoro mowa o koleżeństwie klubowym : pojawiła się, ale i prędko zniknęła, dawno nie widziana Grażynka Jackowa. Już ze Średniego wrócili z Jackiem do domu. Dobre i to… no i marchewka, którą częstowała też dobra była. Ale wcześniej w tandemie z Jackiem pochlapaliśmy się w ciepłych jeziornych wodach. I ruszyliśmy, już w czwórkę, na Szczedrzyk. Niesamowite, jakie ilości rowerzystów spotykaliśmy wszędzie… W Antoninku zerwali się Panowie Kazimierz i Czesław, pocisnęli szosą do Opola, a Kasia i ja spokojnie wracałyśmy przez Niwki i las, wcześniej skonsumowawszy lody u Grubego.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/templates/jsn_epic_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 147

Odwiedzający

Odwiedza nas 466 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie