2021-10-01 Wycieczka ZSM

Tradycyjnie, od wielu lat, wspomagamy organizacyjnie Zespół Szkół Mechanicznych w pilotowaniu ich rajdu rowerowego. Czasem raz, czasem dwa razy w roku urządzają rajd-wycieczkę w okolice Opola. Trasa nie za długa – ok. 40-50 km i liczne postoje.

Tym razem na starcie, na boisku szkolnym, zjawiło się 28 uczniów, 9-ciu nauczycieli i nasi klubowicze Sławek, Edek i Grzegorz. Na starcie był obecny dyrektor szkoły Bogusław Januszko a na trasie, jak zawsze, wicedyrektor Jan Front. Pilotowaliśmy grupę przy wyjeździe i wjeździe do Opola. Trawa wiodła w kierunku Jeziora Średniego i Szczedrzyka przez Niwki, przeważnie drogami polnymi i leśnymi, więc poza miastem wszyscy jechali swobodnie razem. Poczęstunek był przy Ośrodku WOM w Niwkach. Sławek pomagał przy drobnych usterkach rowerów. Pogoda dopisała – ciepło i lekkie zachmurzenie. Wycieczka zakończyła się przy CH Turawa Park, skąd każdy pojechał swoją drogą do domu. Bardzo udana wycieczka.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/templates/jsn_epic_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 147

Odwiedzający

Odwiedza nas 1602 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie