2021-10-09 „Rowerem po zdrowie” z mistrzami kolarstwa

Medaliści olimpijscy y i Mistrzostw Świata w kolarstwie szosowym i torowym Tadeusz Mytnik i Mieczysław Nowicki wspólnie odwiedzają miejscowości w całej Polsce i zachęcają do jazdy na rowerze. W Internecie można już znaleźć kilkadziesiąt relacji z tych imprez.

Z Opolanami spotkali się w sobotę przy moście im. Joachima Halupczoka. Był obecny prezes OZKol. z Opola pan Czesław Rajch oraz grupa kolarzy opolskiego cyklosportu – w sumie 11 osób. Przejechaliśmy ścieżką rowerową nad Odrą obok firmy "Nutricia" i dalej prosto, następnie skręt w lewo kąpielisko Bolko i powrót na Wyspę Bolko nad stawek – kawiarnia, gdzie przy kawie i herbacie można było posłuchać ciekawych wspomnień mistrzów kolarstwa oraz otrzymać dyplom z autografami. Impreza miała charakter, niestety, kameralny z powodu całkowitego braku reklamy w Internecie. Ci, co byli, dowiedzieli się „pocztą pantoflową”. A szkoda bardzo ciekawej i pożytecznej inicjatywy, bo w innych miejscowościach były tłumy dzieci, młodzieży i dorosłych.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/templates/jsn_epic_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 147

Odwiedzający

Odwiedza nas 1803 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie