2022–03–08 „Dzień Kobiet” na wysokim poziomie

Choć w nazwie mamy "Klub Turystyki Rowerowej" to nasze pasje wychodzą poza 2 kółka, a ponieważ lubimy przebywać w gronie koleżanek i kolegów z klubu to... czasem wybierzemy się do teatru, czasem na koncert, a jeszcze innym razem w góry.

Tym razem w 4 osoby wyskoczyliśmy w okolice Zlatych Hor, do Rejviz i rezerwatu górskich mokradeł ("mechowe jeziorka") oraz na Kopę Biskupią. Wyjazd taki jest nieco trudniej zorganizować niż nasze niedzielne wycieczki. Na wycieczkę rowerową przyjeżdża ten, kto ma chęć i czas (nie musi się deklarować, że "na pewno będę"), a liczba uczestników może być dowolna. Nie ma obawy, że dla kogoś "zabraknie biletu". A jak ktoś ma czasu mniej, to może wycieczkę we własnym zakresie skrócić, pożegnać się (to ważny element, by inni nie martwili się o niego) zrobić w tył zwrot i włączyć opcję "powrót". Gdy pojawia się pomysł wyjazdu pociąg + rower, to już się zaczyna robić trochę nerwowo: czy się wszyscy zmieścimy? Czy kolejarze nas zabiorą? Jeżeli zaś, tak jak teraz, wybieramy się samochodem czy samochodami w góry, to ilość miejsce też jest ograniczona... Tak więc w składzie 4 osobowym, narzuconym przez pojemność auta: Krysia, Ela, Jacek i ja niżej podpisany, spędziliśmy piękny słoneczny dzień, w obsypanych śniegiem górach.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/templates/jsn_epic_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 147

Odwiedzający

Odwiedza nas 2272 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie