Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 18 in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/components/com_kunena/views/common/view.html.php on line 309
Zapraszamy do forum Rajdera!

Powiedz nam kilka słów o sobie. Cieszymy się , że odwiedziłeś nasze forum
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Przedstawiamy się

Odp: Przedstawiamy się 10 lata 2 miesiąc temu #494

  • wojciech_r
  • wojciech_r Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Witajcie, nie dawno przeprowadzilem sie do wojewodztwa Opolskiego, czy klub nadal istnieje?
Uwielbiam jezdzic na rowerze oraz tworze wlasne dekoracje wnetrz takie jak ceramiczne figurki
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Przedstawiamy się 9 lata 2 tygodni temu #558

  • TUKAN
  • TUKAN Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 7
  • Oklaski: 0
Witajcie Moi Mili :)
Niektorzy z was mnie juz znaja z Krapkowickich Rowerkow, ktore niestety padly a ja po dlugiej przerwie od roweru ( ukradziono mi moja kochana "szose" ) znow mam rower :D tym razem "gorala" wiec na nowo odkrywam nowe sciezki po lasach i gorkach ( czytaj Anaberg ).
Jesli mi sie uda to przyjade na najblizsza Mase Krytyczna :) jak zwykle ziolta bluza i czerwony kask a rower bialy tym razem "goral" Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.

PS. Wybaczcie mi bledy w pisowni ale klawiatura padla :/
CYKLOZA 401 - nieuleczalne uzaleznienie od roweru :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Przedstawiamy się 9 lata 2 tygodni temu #560

  • jacek_arwal
  • jacek_arwal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Viva Rajder :)
  • Posty: 90
  • Oklaski: 0
Informacja dla Wojtka_r - oczywiście klub istnieje - zapraszamy w sobotę i niedzielę na wycieczki rowerowe więcej informacji na stronie.
A teraz dla Tukana - szkoda , że krapkowickie rowerki upadły, jak będziesz miał kiedyś czas zapraszamy w niedzielę na trasę - z Krapkowic nie jest tak daleko :) , a wcześniej może spotkamy się na masie :)
Rower latem, narty zimą , ruszajmy się :)

Zapraszam na
www.jacekzopola.blogspot.com/
www.arwal.com.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Przedstawiamy się 9 lata 2 tygodni temu #561

  • TUKAN
  • TUKAN Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 7
  • Oklaski: 0
Taki wlasnie mam plan na ten rok by poeksplorowac polnocna czesc wojewodztwa bo poludniowa juz zjechana :D
CYKLOZA 401 - nieuleczalne uzaleznienie od roweru :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Przedstawiamy się 8 lata 10 miesiąc temu #573

  • Mateusz
  • Mateusz Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
Witasz szanownych rowerzystów,
Mam na imię Mateusz, jazda na rowerze stała się moją pasją odkąd pamiętam w sumie jeżdżę na rowerze więc nie określę kiedy to się stało moim codziennym życiem ... ale tak już na poważnie to jeżdżę drugi sezon (żeby nie było wcześniej jeździłem ale nie przykładałem do tego większej wagi były oczywiście, wypady rowerowe, maratony i takie tam... ) Jak już wspomniałem od dwóch lat śmigam na rowerze firmy Kross model Level A3 jak na początek styknie.. Coś jeszcze o mnie hym... Akwarystyka zajmuję się już przeszło 11 lat no i terrarystką od 7 lat .. a ze sportów to biegi i chyba tylko to :)
A no i jeżdżę po terenie nie lubię asfaltu ;p to tez dlatego stworzyłem tor mający ~2 km ale to się kiedy indziej opisze bo na to trzeba czasu poświecić :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Przedstawiamy się 8 lata 10 miesiąc temu #574

  • jacek_arwal
  • jacek_arwal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Viva Rajder :)
  • Posty: 90
  • Oklaski: 0
Ja też lubię trasy offroad , mój ulubiony teren to poligon w Winowie. Zapraszam na nasze niedzielne wycieczki. Może już w najbliższą niedzielę uda się pojechać na poligon, im więcej zwolenników offroadu tym większe szanse na ciekawe trasy
Rower latem, narty zimą , ruszajmy się :)

Zapraszam na
www.jacekzopola.blogspot.com/
www.arwal.com.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.274 s.

Odwiedzający

Odwiedza nas 884 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie