Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 18 in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/components/com_kunena/views/common/view.html.php on line 309
Zapraszamy do forum Rajdera!

Powiedz nam kilka słów o sobie. Cieszymy się , że odwiedziłeś nasze forum

TEMAT: Niedziela na rowerku

Niedziela na rowerku 8 lata 11 miesiąc temu #572

  • jozek
  • jozek Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 3
Ostatnia niedziela marca, pogoda dalej nas nie rozpieszcza i jeszcze te przesuniecie godziny. Dochodzi 10-ta a na placu Mickiewicza pusto prawie jestem ja i Herbert. Wystarczyło dosłownie parę minut i pojawili się Marzena Marek Sławek Jurek z kol Grupa Andrzejem Leszek drugi Andrzej i Kaziu. Grupa dosyć duża, po porcji świeżych i odświeżanych dowcipów zapada pytanie gdzie jedziemy sugestia jak zawsze pod wiatr czyli szosa strzelecką do Falmirowic a dalej się okaże .Juz na starcie Andrzej wybiera optymalną drogę do domu ,Sławek policzył? zapisał? i jego rola się zakończyła
Jedziemy nawet nie wiadomo kiedy zgubiliśmy Marka .W Grudzicach wyszporował do przodu Andrzej ten od Jureczka i tyle go było widać Tak z 10 zostało 6 Falmirowice zaliczamy tranzytowo zjazd do jakiegoś pałacyku co kilka lat wstecz był w stanie agonalnym ,teraz raduje oko na odległość ze względu na psy Dalej to już Daniec i chwila odpoczynku i pożegnania Herberta i Jurka wracają wcześniej na obiad( kto tak szybko gotuje) .4/10 jedzie dalej na Ozimek przez Schodnie ,Szczedrzyk docieramy do jezior Turawskich jest jeszcze dosyć wcześnie jak na powrót do domu Kaziu proponuje Węgry - Kolanowice i kierunek Opole Spoglądając na niebo które nie wróżyło poprawy pogody łykaliśmy kilometry prawie non-stop Luboszyce i Kępa wzięta z marszu ,jeszcze tylko ul, Luboszycka pod górkę i z górki na skrzyżowaniu Chabrami dziękuje Marzena i Leszek jadą na Zaodrze Ja i Kaziu razem docieramy doleskiej i każdy w swoja stronę. Niedziela udana w zależności od miejsca zamieszkania przejechaliśmy od 70-80 km. Niestety tym razem nie dołączę żadnej fotki ,zamiast skopiować to skasowałem i tak bywa.

Do zobaczenia J .G
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): JerzyK
Czas generowania strony: 0.234 s.

Odwiedzający

Odwiedza nas 526 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie