Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 18 in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/components/com_kunena/views/common/view.html.php on line 309
Tu wymieniamy się poglądami oraz informacjami technicznymi na temat strony Rajdera
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Nowe forum

Nowe forum 12 lata 11 miesiąc temu #150

  • jacek_arwal
  • jacek_arwal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Viva Rajder :)
  • Posty: 90
  • Oklaski: 0
Aktualnie na stronie jest zainstalowana nowa wersja forum. Ale widzę, że są jakieś problemy z podpisywaniem postów. W wątku o Byczynie JacekS występuje jako anonim a Czesiek też nie zalogował się swoim loginem tylko z ręki. Proszę o opis na czym polega problem. Aktualnie do newslettera został dołaczony moduł nowe posty. Zawiera on trochę angielskich tekstów, myślę, że w następnej edycji rozwiąże ten problem.
Rower latem, narty zimą , ruszajmy się :)

Zapraszam na
www.jacekzopola.blogspot.com/
www.arwal.com.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Nowe forum 12 lata 11 miesiąc temu #155

posty wysyłałem bez logowania bo mnie się nie chciało. A tym razem dla z logowaniem i jest wszystko w porządku.
rowerzysta na poziomie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Nowe forum 12 lata 11 miesiąc temu #156

  • Anonim
  • Anonim Avatar
Mi nie przyjmowało Imienia odrzucając i wstawiając w jego miejsce słowo "Anonim" i jak widzę Sławkowi też wstawiło to słowo.
Spróbuję teraz - a nó/uż go widelcem... B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Nowe forum 12 lata 11 miesiąc temu #157

  • Anonim
  • Anonim Avatar
No i dalej jestem "Anonim" :(
Chyba sobie popłaczę -Buuuuu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Nowe forum 12 lata 11 miesiąc temu #158

  • jacek_arwal
  • jacek_arwal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Viva Rajder :)
  • Posty: 90
  • Oklaski: 0
Tak odnosnie logowania - jeśli przy logowaniu zaznaczymy , żeby pamiętał twoje dane pamięta je również w odniesieniu do forum. Natomiast jeśli chodzi o tego anonima - być może że użytkownik niezalogowany wprowadza jako swoje imię użytkownika, który jest już w systemie a nowa wersja forum zmienia to na anonim. Czyli należałoby się po prostu zalogować albo bez logowania wpisać inną nazwę użytkownika. ALe to tylko moje przypuszczenie.
Rower latem, narty zimą , ruszajmy się :)

Zapraszam na
www.jacekzopola.blogspot.com/
www.arwal.com.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Nowe forum 12 lata 11 miesiąc temu #159

  • JacekSt
  • JacekSt Avatar
No próbuję zgodnie z Twoją sugestią...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.125 s.

Odwiedzający

Odwiedza nas 578 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie