Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 18 in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/components/com_kunena/views/common/view.html.php on line 309
Tu wymieniamy się poglądami oraz informacjami technicznymi na temat strony Rajdera
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Nowe forum

Odp: Nowe forum 12 lata 11 miesiąc temu #160

  • JaceX
  • JaceX Avatar
HURRRRAAAAAAAAAAAA!!!! WYSZŁO MI!!! :laugh: :laugh: :laugh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Nowe forum 12 lata 3 miesiąc temu #239

  • szperacz
  • szperacz Avatar
Mam sugestię dla administracji forum w sprawie wpisów zwanych na forum postami, otóż chodzi o to, że na tym forum nie możliwości sprawdzenia wpisu przed wysłaniem. Wg mnie oprócz istniejących "Wyślij" i "Anuluj" przydałaby się funkcja "Podgląd", gdzie można byłoby zobaczyć jak wygląda i czy też sprawdzić czy działają linki zamieszczane we wpisie (poście).

to na tyle - puki co.
pozdrawiam rowerową brać. B)
szperacz
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Nowe forum 12 lata 3 miesiąc temu #240

  • jacek_arwal
  • jacek_arwal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Viva Rajder :)
  • Posty: 90
  • Oklaski: 0
Możliwość podglądu postów przed wysłaniem jest. Jest ona niestety trochę ukryta. Podobno ma być to poprawione w nowej wersji komponetu forum

panel_podgladu.jpg
Rower latem, narty zimą , ruszajmy się :)

Zapraszam na
www.jacekzopola.blogspot.com/
www.arwal.com.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Nowe forum 12 lata 3 miesiąc temu #241

  • szperacz
  • szperacz Avatar
Niestety u mnie tych zaznaczonych strzałkami elementów niet (nie ma). :(
Zatem poczekam na tę 'nową wersję', a puki co będę pisał (jak będzie o czym) z "większą starannością" B)



wkleiłem obrazek - ciekawe, czy pokaże się tak by sobie tego życzył...

pozdrowienia

ps. i jeszcze jedno - w przypadku błędnego wpisania tego kodu zatwierdzającego wpis, to kurcze znika cały wpis i w zasadzie nie ma do niego powrotu i trzeba wszystko zaczynać od nowa. Parę razy już tak miałem. Teraz jestem juz 'mądrzejszy' i przed wysłaniem wiadomość sobie kopiuję w pamięci podręcznej. Ale do puki na to nie wpadłem to trochę zdrowia mnie to kosztowało.
Spodziewam się, że będziesz zachęcał do logowania się i wtedy te 'niedogodności' z kodami odejdą w niepamięć, ale jeszcze ta myśł jeszcze we mnie nie dojrzała do realizacji.

Jeszcze raz pozdrawiam i dzięki za pochylenie się nad moimi problemami. B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Nowe forum 12 lata 3 miesiąc temu #244

  • jacek_arwal
  • jacek_arwal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Viva Rajder :)
  • Posty: 90
  • Oklaski: 0
Przypuszczam, że brak guzików wynika z tego , że jesteś nie zalogowanym użytkownikiem, pronuję rejestrację na naszej stronie , potem mozna zaznaczyć auto logowanie przy każdej wizycie. Jeśli chodzi o znikanie tekstu po błędnym wpisaniu kodu - będąć zalogowanym użytkownikiem nie musisz wpisywać kodów, tym niemniej nie jest to prawidłowe zachowanie i myślę , że w przyszłości będzie to naprawione. Trzeba czekać na nowa wersję komponentu forum.
Rower latem, narty zimą , ruszajmy się :)

Zapraszam na
www.jacekzopola.blogspot.com/
www.arwal.com.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.365 s.

Odwiedzający

Odwiedza nas 347 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie