Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 18 in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/components/com_kunena/views/common/view.html.php on line 309
Tu wymieniamy się poglądami oraz informacjami technicznymi na temat strony Rajdera
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: dot. własnych postów

dot. własnych postów 14 lata 6 miesiąc temu #8

hej, strona jest widzę w dopracowaniu. Mam nadzieję, że bnędzie ciekawe logo klubu a nie doomle. Posty - miałem problem z poruszaniem się po forum. Za bardzo skomplikowane no i w języku angielskim.
Aha, jeszcze jedno. Czy będzie zakładka kroniki rajdera. Bo widzę że są wprowadzone zakładki "relacje z wycieczek i relacje z rajdów i galeria. Chodzi o połączenie zdjęć z tekstem na jednej zakładce.
:)
Pozdro.
rowerzysta na poziomie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:dot. własnych postów 14 lata 6 miesiąc temu #9

  • jacek_arwal
  • jacek_arwal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Viva Rajder :)
  • Posty: 90
  • Oklaski: 0
Oczywiście nie będzie loga joomli. Marek miał mi podesłać szablon - propozycję , jeśli ty albo ktoś inny znajdzie jakiś ciekawy szablon, podeślijcie linka. Warunek - musi to być szablon do Joomla 1,5. Szablony można przerabiać, także logo można zmienić. Moja firmowa strona www.arwal.com.pl jest oparta na tym samym szablonie ze zmienionym logo.
Forum - szukam lepszej polskiej nakładki na to forum, na pewno wkrótce będzie, jeśli chodzi o stopień komplikacji , myślę , że nie jest takie trudne , trzeba się po prostu przywyczaić, to są gotowe moduły , a kunena ( to właśnie moduł forum ) znane wcześniej jako fireboard jest jednym z najbardziej znanych.
Jeśli chodzi o kronikę - mój pomysł polega na rozbiciu kroniki na kronikę rajdów i kronikę wycieczek , ale oczywiście można zrobić jedną wspólną kronikę. Z łączeniem grafiki i tekstu nie ma problemu , możesz zobaczyć moją relację z rajdu na Bornholm. Na stronie jest wykorzystywany moduł phoca gallery. Ogólnie chodzi o to , że wszystkie zdjęcia są umieszczane w galerii natomiast poza umieszczaniem w galerii mogą być umieszczane w artykułach ( na zasadzie miniatur, pod którymi są ukryte pokazy przezroczy ) .
Rower latem, narty zimą , ruszajmy się :)

Zapraszam na
www.jacekzopola.blogspot.com/
www.arwal.com.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:dot. własnych postów 14 lata 6 miesiąc temu #11

  • jacek_arwal
  • jacek_arwal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Viva Rajder :)
  • Posty: 90
  • Oklaski: 0
Są już polskie ikonki na forum :woohoo:
Rower latem, narty zimą , ruszajmy się :)

Zapraszam na
www.jacekzopola.blogspot.com/
www.arwal.com.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:dot. własnych postów 14 lata 6 miesiąc temu #12

coraz lepiej :woohoo:


Załączniki:
rowerzysta na poziomie
Ostatnio zmieniany: 14 lata 6 miesiąc temu przez jacek_arwal. Powód: obrazek i podpis obok siebie - za szeroko
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:dot. własnych postów 14 lata 2 miesiąc temu #36

  • JacekS
  • JacekS Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 27
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: 9
"Zalogowany użytkownik może zamieszczać zdjęcia filmy" w moim przypadku nie działa - nie mogę tego zrobić.
"Prześlij zdjęcie phoca(?)" otwiera pustą stronę i że tak określę - "zadek blady". :(
Czy to robi się inaczej?
Jedźmy szybciej... bo się ściemnia.
Ostatnio zmieniany: 14 lata 2 miesiąc temu przez JacekS.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:dot. własnych postów 14 lata 2 miesiąc temu #38

hej, ja wrzucam zdjęcia do już założonego katalogu. Otwieram galerię zdjęć, wybieram zakładkę z wycieczkami lub z rajdami, odnajduję interesującą mnie np. wycieczkę i na samym dole pojawia się java upload. Można pojedynczo wrzucać zdjęcia to jest "single file upload" lub kilka naraz ale w tym przypadku jest warunek, że suma rozmiarów zdjęć nie może być większa jak 3mb. Najlepiej jeśli możesz, to zdjęcia zmniejsz do rozmiaru 800x600 a możesz nawet do 10szt. rzucić naraz.
:)
Jeśli nie ma założonego katalogu to daj mi znać a założę go tylko podaj mi nazwę jego i datę wycieczki. :silly:
rowerzysta na poziomie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.128 s.

Odwiedzający

Odwiedza nas 438 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie