Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 18 in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/components/com_kunena/views/common/view.html.php on line 309
Tu wymieniamy się poglądami oraz informacjami technicznymi na temat strony Rajdera
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: dot. własnych postów

Odpowiedź:dot. własnych postów 13 lata 4 miesiąc temu #117

  • JacekS
  • JacekS Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 27
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: 9
W ostatnio otworzonym przez Ciebie katalogu zdjęć w "Wycieczki 2010" "pod wiatr" z dnia 31.10.2010 "na samym dole NIE pojawia mi się java upload" i nie mogę wczytać tam zdjęć z tej wycieczki. :(
Jedźmy szybciej... bo się ściemnia.
Ostatnio zmieniany: 13 lata 4 miesiąc temu przez JacekS.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:dot. własnych postów 13 lata 3 miesiąc temu #118

  • jacek_arwal
  • jacek_arwal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Viva Rajder :)
  • Posty: 90
  • Oklaski: 0
Rzeczywiście jest z tym jakiś problem. Zanim spróbuję go rozwiązać chciałbym dokładnie wyjaśnić objawy. Zalogowałem się na stronę od frontu , wszedłem na galerię do tej kategorii w dodawanie zdjęć , u góry mam napis :

Wczytywanie Java
Java 1.5 or higher plugin required.

Czy tak samo jest u ciebie ? Z opisu tego problemu na forum komponenta phoca dowiedziałem się , że problem ten dotyczy przeglądarki Firefox.
Rower latem, narty zimą , ruszajmy się :)

Zapraszam na
www.jacekzopola.blogspot.com/
www.arwal.com.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:dot. własnych postów 13 lata 3 miesiąc temu #120

  • JacekS
  • JacekS Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 27
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: 9
"problem dotyczył"... nieważne B).
Czesiek go rozwiązał i zdjęcia już wczytałem... Firefox'em... tak jak to robiłem 'łod zawsze'.
Z Firefoxem mam jedynie problem z artykułami robiąc to metodą kopiuj/wklej. Ale z tym sobie też już radzę.

Niestety nie mam uprawnień do otwierania np. nowych plików zdjęciowych i muszę zdać się na pomoc Cześka lub Twoją.
Jedźmy szybciej... bo się ściemnia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:dot. własnych postów 13 lata 3 miesiąc temu #121

  • jacek_arwal
  • jacek_arwal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Viva Rajder :)
  • Posty: 90
  • Oklaski: 0
Tak , ja też mam problem z firefoksem kopiuj / wklej. Dlatego używam kombinacji klawiszy CTRL C , CTRL V . Podniosłem ci poziom uprawnień - teraz możesz logować się od strony zaplecza i tworzyć własne kategorie.
Rower latem, narty zimą , ruszajmy się :)

Zapraszam na
www.jacekzopola.blogspot.com/
www.arwal.com.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.086 s.

Odwiedzający

Odwiedza nas 710 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie