chyba juz pora by wprowadzic trase mazurskiego rajdu "szlakiem krzyzackich warowni", co niniejszym czynie. jest ona jak zwykle orientacyjna, bo wiele moze sie zmienic, czasem zupelnie niezaleznie od nas/ pogoda plata rozne figle/ ale na dzien dzisiejszy wyglada ona mniej wiecej tak:
13.07.2011 - dojezdzamy pociagiem do Olsztyna i tu nocujemy
14.07.2011 - Olsztyn - Ostróda- Grunwald - Stębark - nocleg /ok.62 km/
15.07.2011 - Stębark- Działdowo - Nidzica - Szczytno- nocleg /ok. 90 km/
16.07.2011 - Szczytno - Wojnowo -Kadzidłowo -Mikołajki - nocleg /ok.70 km/
17.07.2011 - Mikołajki - Giżycko - Kętrzyn - nocleg /ok.70 km/
18.07.2011 - Kętrzyn- Gierłoż - Mamerki - Reszel nocleg / 0k.70 km/
19.07.2011 - Reszel - sw. Lipka - Bisztynek - Lidzbark Warminski mocleg / ok. 80 km/
20.07.2011 - Lidzbark - Pieniężno- Braniewo - Frombork - nocleg /ok.77 km/
21.07.2011 - i tu mamy 2 wersje zalezne od tego czy dziala prom laczacy Tolkmicko z Krynica Morska jesli tak to :
Frombork - Tolkmicko - Krynica m. -Stegny - Nowy Dwór Gdański - nocleg
jesli prom nie dziala to z Tolkmicka kierujemy sie na Elbląg - nocleg
22.07.2011 Nowy Dwór/Elblag - Malbork - nocleg
23.07.2011 - Malbork
24.07.2011 - wyjazd z Malborka pociagiem na krakow tam przesiadka i na opole
takie mamy plany a co z tego zrealizujemy okaze sie juz na trasie