Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 18 in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/components/com_kunena/views/common/view.html.php on line 309
Znasz ciekawe miejsce ? Chciałbyś pojechać na ciekawy rajd ? Napisz nam o swoim pomyśle

TEMAT: Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010

Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 14 lata 3 miesiąc temu #28

Hej zroweryzowani!
Jak ustaliliśmy na naszych spotkaniach klubowych padła można już powiedzieć sprecyzowana data rajdu nad Bałtykiem czyli 31.07.2010 - 06.08.2010 ze Świnoujścia do Gdańska.
Jeśli chodzi o noclegi to jeszcze jest to do przedyskutowania więc rzucajcie propozycjami. Ja proponuję na żywioł czyli w ciemno. Wiadomo z noclegami bywa różnie ale im dalej w las czyli dalej od morza tym ich jest coraz więcej i taniej. Wiem, bo w zeszłym roku to stwierdziłem jak byłem nad morzem. A jak przygoda to tylko na rowerze.
rowerzysta na poziomie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 14 lata 3 miesiąc temu #29

  • jacek_arwal
  • jacek_arwal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Viva Rajder :)
  • Posty: 90
  • Oklaski: 0
Z terminem proponuję drobne rozszerzenie - szkoda kończyć w czwartek, a mając kilka dni więcej można trochę inaczej zaplanować trasę. Proponuję 31.07 do 08.08 . Spanie na żywioł - mam trochę obawy, ale czemu nie. Zwłaszcza jeśli ktoś zna fajne miejscowości gdzie można by zanoclegować. Ja jako jeden z noclegów proponuję Cisowo - to mała miejscowość koło Darłówka, 5 km od wybrzeża. W Darłowie znajduje się zamek książąt pomorskich a w Darłowie super basen z morską wodą.
Rower latem, narty zimą , ruszajmy się :)

Zapraszam na
www.jacekzopola.blogspot.com/
www.arwal.com.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 10 miesiąc temu #45

witojcie ponownie!

Zamieściłem w zakładce z kalendarzem imprez proponowaną przeze mnie trasę. Zdecydowani na tę imprezę proszeni są o sugestie, aprobatę lub dezaprobatę do poszczególnych odcinków trasy.



trasa od Świnoujścia do Gdańska

1 dzień - Świnoujście / Rewal - 60km

2 dzień - Rewal / Ustronie Morskie - 66km

3 dzień - Ustronie Morskie / Jarosławiec - 90km

4 dzień - Jarosławiec / Rowy / Gardna Wielka - 68km

5 dzień - Gardna Wielka / Łeba / Białogóra - 80km

6 dzień - Białogóra / Władysławowo / Hel - 70km

7 dzień - Hel / Rumia - 65km

8 dzień - Rumia / Gdańsk - 30km
rowerzysta na poziomie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 10 miesiąc temu #47

  • jacek_arwal
  • jacek_arwal Avatar
Proponuję modyfikację dzień 3 - Ustronie - Darłówko , Darłówko - Darłowo - fajny zamek, ruchomy most i basen z morską wodą :woohoo: , to będzie +-

dzień 3 - Ustronie Morskie - Darłówko - 72 km
dzień 4 - Darłówko / Rowy / Gardna Wielka - 85 km

Zastanawiam się też nad tym Helem . Droga na Hel jest dość tłoczna , na pewno warto zwiedzić ale czy warto wracać tą sama drogą ?

Prom Hel Gdynia kosztuje 12 zł , rower chyba 3 zł ale niezbyt się mogę doczytać , tutaj aktualny cennik www.sobisz.pl/tramwajwodny-rozklad-2010.pdf

Jednak gdyby przyjąć taki wariant to najkorzystniej byłoby na zakończenie 7 dnia prom Hel -> Gdynia i nocleg Gdynia lub Sopot ( Sopot ładniejszy ) , 8 dzień okolice Gdańska , 9 dzień powrót

Co więcej obawiam , że na Helu będzie problem z noclegami czy to pod namiotami czy tym bardziej na kwaterach, natomiast w Trójmieście na pewno problemów nie będzie.

Ale wtedy mamy dodatkowo 1 dzień lub nawet 2
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 10 miesiąc temu #48

  • Sławek
  • Sławek Avatar
Witam.
Jestem zainteresowany uczestnictwem w tej przygodzie rowerowej.
Mam tez propozycje zachaczenia o uzdrowiska cesarskie po niemieckiej stronie. Tylko 20km trasą rowerową. Co do formy noclegu są do przyjęcia.
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 10 miesiąc temu #49

  • jacek_arwal
  • jacek_arwal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Viva Rajder :)
  • Posty: 90
  • Oklaski: 0
Myślę , że te uzdrowiska to dobry pomysł , przez skrócenie helu o 1 dzień ( bo pewnie połyniemy promem do Gdyni ) zrobiła nam się dziura. Może tego pierwszego dnia zrobić uzdrowiska po niemieckiej stronie, tylko fajnie by było gdyby to tak wymyśleć , żeby nie wracać tą samą drogą i wylądowaćz powrotem w Świnoujściu lub w pobliżu. Gdzie są te uzdrowiska ?
Rower latem, narty zimą , ruszajmy się :)

Zapraszam na
www.jacekzopola.blogspot.com/
www.arwal.com.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.284 s.

Odwiedzający

Odwiedza nas 555 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie