2018-09-25 Pierwsza zimowa wycieczka

W piątek lato , w sobotę powitanie jesieni, w niedzielę…

2018-10-05:07 Powitanie jesieni w Pawełkach

Piątek 5.10.2018 – pierwszy dzień rajdu. Zastanawiałam się, który raz…

2018-09-30 Krapkowice - Święto Dyni

Lato skończyło się tak nagle jak się zaczęło i trudno…

2018-05-01 - 06 Majówka w Jesenikach

Wyruszyliśmy ode mnie o godzinie 8:30 w składzie ja, Grażyna,…

Niedzielne wycieczki

Co tydzień w niedziele organizujemy wycieczki. Startujemy o godzinie 9…

Rowerowy "długi weekend"

W tym roku znowu wyjątkowo "długi" weekend 1-o majowy. Świętowanie rozpoczniemy 1 maja wycieczką do Jemielnicy na Jarmark Cysterski. 2 maja Majówka z TTH w okolicach Niemodlina, a 3 maja propozycja wycieczki po Nysie i okolicach śladami św. Jakuba. także 3 maja rajd/wycieczka z Leśnicy pn. Rajd rowerowy przez sady czereśniowe. To imprezy w najbliższych okolicach Opola. Inne propozycje w kalendarzu.

 

2 maja - Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. W dni świąteczne pamiętajmy o wywieszeniu flagi.

 

W czwartek, jak zwykle, będzie spotkanie klubowe w parku przy MDK od 18. Będziemy umawiać się na wyjazdy od 2 maja. Propozycje wyjazdów do Jemielnicy i Niemodlina poniżej.

 

 

 Proponujemy wyjazdy grupowe w nast. terminach:

 

1 maja - wyjazd na Jarmark Cysterski do Jemielnicy. Ponieważ do Jemielnicy z Opola (przez Chrząstowice, Daniec, Borycz i Rozmierkę) jest ok. 42 km, proponujemy przejazd w jedną stronę koleją do Strzelec Op. Program festynu w Jemielnicy jest pod adresem Program. Pociąg do Strzelec odjeżdża o godz. 9:31 REGIO. Zbiórka na Pl. Mickiewicza od 9.00 i wspólny wyjazd albo rowerami o 9.15 albo koleją o 9:31 - do uzgodnienia. (trasa rowerem w obie strony ok. 85-90 km).

 

2 maja - zbiórka na pętli autobusowej DAMBONIA od 8.15 i wspólny wyjazd o 8.30 do Lipna - tam ok. 10. dołączymy do grupy jadącej z Niemodlina. Cała trasa Rajdu z dojazdem ok. 85 km. Program Rajdu jest w kalendarzu. Dla osób, które nie mogą wyjechać rano proponujemy dołączenie do Rajdu po południu. Zbiórka na pętli autobusowej DAMBONIA od 14.45 i wspólny wyjazd o 15.00 do Tułowic i tam ok. 16. dołączenie do Rajdu. Cała trasa z dojazdem ok. 45 km.

 

Ponieważ pogoda i inne okoliczności mogą się zmienić, prosimy śledzić powyższe informacje, gdyż mogą być aktualizowane na dzień przed wyjazdem.

Ostatnio zmieniany wtorek, 29 kwiecień 2014 19:58

 • ARWAL

  Projektowanie stron www

 • Publikacja
  Publikacja

  Historia lokalna

 • Pro Cyklo
  Pro Cyklo

  Naprawa rowerów

 • MCOP Opole
  MCOP Opole

  Miejskie Centrum Organizacji Pozarządowych

 • Promocja
  Promocja

  Rowerem i pieszo przez czarny ląd

Kalendarz

Odwiedzający

Odwiedza nas 232 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie