Osiedlowe Kółko Rowerowe - nowa formuła czwartkowych spotkań

Uprzejmie informujemy,

że od miesiąca lutego br. zmieniamy miejsce cotygodniowych spotkań czwartkowych. Dzięki uprzejmości kierownictwa Spółdzielczego Domu Kultury na osiedlu Armii Krajowej będziemy mieć do dyspozycji salę w której będą spotkania rowerzystów pod hasłem "Osiedlowe Kółko Rowerowe".

Pierwsze spotkanie 5 lutego o godz. 18. I tak będzie co tydzień.

Zapraszamy wszystkich rowerzystów bez względu na wiek i preferencje w sposobie wykorzystania roweru. Do Kółka Rowerowego nie trzeba się zapisywać ani wcześniej umawiać - po prostu przyjść spotkać się i porozmawiać. Na spotkaniach będzie nasz projektor i komputer i będziemy wyświetlać zdjęcia i filmy z wycieczek i rajdów rowerowych. Jak ktoś ma jakieś własne zdjęcia to niech przyniesie na pendrivie. Jeśli tematem jakiejś dłuższej prelekcji będzie wyprawa rowerowa, to uprzedzimy o tym wcześniej. Prosimy zaglądać chociaż raz w tygodniu na naszą stronę www.rajder.opole.pl lub www.facebook.com/rajder.opole gdzie będą informacje.

Z załączeniu mapka fragmentu osiedla Armii Krajowej, na której jest zaznaczone miejsce spotkań. Do obiektu jest kilka wejść, ale otwarte jest tylko jedno - to koło gablot na ścianie, widoczne na zdjęciu. Rowerem można dojechać z dowolnej strony, bo ulice dla rowerów są dwukierunkowe ale samochodem tylko od strony kościoła na osiedlu.

Najlepiej zaparkować na dużym parkingu koło kościoła skąd jest ok. 200 metrów.

Można dojechać też autobusem. Przystanki na dojazd są na ul. Sosnkowskiego przed Lidlem i Politechniką (18,7,3,11,15) oraz na Okulickiego (18,7,3,11) też przed Lidlem. Od przystanku do Domu Kultury jest ok. 300-400 m.

 

 

Ostatnio zmieniany środa, 11 luty 2015 09:50


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/templates/jsn_epic_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 147

Odwiedzający

Odwiedza nas 211 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie