2018-09-25 Pierwsza zimowa wycieczka

W piątek lato , w sobotę powitanie jesieni, w niedzielę…

2018-10-05:07 Powitanie jesieni w Pawełkach

Piątek 5.10.2018 – pierwszy dzień rajdu. Zastanawiałam się, który raz…

2018-09-30 Krapkowice - Święto Dyni

Lato skończyło się tak nagle jak się zaczęło i trudno…

2018-05-01 - 06 Majówka w Jesenikach

Wyruszyliśmy ode mnie o godzinie 8:30 w składzie ja, Grażyna,…

Niedzielne wycieczki

Co tydzień w niedziele organizujemy wycieczki. Startujemy o godzinie 9…
Message:Nie można pobrać zasobu. Błąd: could not send the HTTP request: Could not execute the request: Failed sending HTTP request

2016-12-11 Najkrótsza wycieczka niedzielna

Mimo pochmurnej pogody na niedzielnej zbiórce stawiło się kilka osób, ale jak zwykle pojechało nas mniej, bo niektórzy przychodzą tylko pogadać i wyprawić nas w drogę. Po chwili namysłu dokąd by pojechać zdecydowaliśmy, że w stronę wyspy Bolko i Chmielowic, a potem sie zobaczy.

No i za wiele to nie zobaczyliśmy, bo jechaliśmy pod wiatr, a wiało mocnooo i po chwili zaczęło zacinać deszczem. Jacuś wymyślił, że pojedziemy szlakiem wcielanych do Opola miejscowości, by sfotografować się pod tablicami z ich nazwami - to ostatnia okazja, bo w styczniu będa likwidowane. Ale dotarliśmy tylko do Chmielowic, zrobiliśmy społeczne foto i zawróciliśmy bo się rozpadało. Jacuś miał do domu najbliżej i zapraszał nas na kawę i tenisa stołowego, ale jakoś nikomu się nie chciało i parami, trójkami porozjeżdżaliśmy się w stronę domów. Ja jechałam z Maćkiem i Bercikiem przez wyspę i spotkaliśmy po drodze Jurka K., który zachęcał nas by pojechać na kamionkę obejrzeć wodujących się Morsów. Podczas przedłużającej się rozmowy zniecierpliwiony i umoczony deszczem Bercik pojechał do domu, a my ubraliśmy peleryny i pojechaliśmy dalej. Niestety na morsów trzeba było jeszcze pół godziny czekać, a zrobiło się zimno, padało coraz bardziej, więc pożegnaliśmy Jurka i pojechaliśmy do domu. Zrobiliśmy w tym dniu tylko 25 km i już koło południa byliśmy w domu z lekka przemoczeni, ale wcale nie zniechęceni, zadowoleni, że mimo wszystko wyszliśmy z domu i nie spędzilismy całego dnia przed telewizorem.

Ostatnio zmieniany piątek, 23 grudzień 2016 08:17

 • ARWAL

  Projektowanie stron www

 • Publikacja
  Publikacja

  Historia lokalna

 • Pro Cyklo
  Pro Cyklo

  Naprawa rowerów

 • MCOP Opole
  MCOP Opole

  Miejskie Centrum Organizacji Pozarządowych

 • Promocja
  Promocja

  Rowerem i pieszo przez czarny ląd

Kalendarz

Odwiedzający

Odwiedza nas 275 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie