2018-09-25 Pierwsza zimowa wycieczka

W piątek lato , w sobotę powitanie jesieni, w niedzielę…

2018-10-05:07 Powitanie jesieni w Pawełkach

Piątek 5.10.2018 – pierwszy dzień rajdu. Zastanawiałam się, który raz…

2018-09-30 Krapkowice - Święto Dyni

Lato skończyło się tak nagle jak się zaczęło i trudno…

2018-05-01 - 06 Majówka w Jesenikach

Wyruszyliśmy ode mnie o godzinie 8:30 w składzie ja, Grażyna,…

Niedzielne wycieczki

Co tydzień w niedziele organizujemy wycieczki. Startujemy o godzinie 9…

2019-08-04 Maraton Audax w Głuchołazach

To już tradycyjna impreza Klubu Ktukol z Głuchołaz. Impreza odbywa się perfekcyjnie – skrupulatnie przygotowana i sprawnie przeprowadzona :) Trasa co roku jest podobna – ok. 110 km. Tym razem były to 4 pętle po 28 km, a więc razem 112. Ja z kolegami z Prudnika przyjechałem po 9-tej i już wszyscy maratończycy byli na trasie, co najmniej na pierwszym okrążeniu.

My ze startem nie spieszyliśmy się, bo zapisaliśmy się na jedno „kółko” :) Za chwilę przyjechał Józek i w piątkę ruszyliśmy. Co chwila wyprzedzały nas grupy klubowe, bo pętlę jechali ok. godziny, więc średnia – jak na „ścigantów” – była rekreacyjna ok. 30 km/godz. Ale większość uczestników, my także, jechała spokojnie – poniżej 25 :) Po drodze był czas na zdjęcia i spotkania ze znajomymi. Przed dwunastą byliśmy na mecie i do pierwszej był czas na bufet i rozmowy ze znajomymi. Po godz. 13-tej rozpoczęło się uroczyste dekorowanie pucharami rodzin (były od 4 do 6 osób) i klubów (od kilku do kilkunastu osób) oraz najstarszych i najmłodszych maratończyków (112). Na końcu każdy dostał pamiątkowy medal. W sumie startowało ok. 200 rowerzystów, głównie z Opolszczyzny i Czech – okolice Zlatych Hor i Jesenika (ok. 30 osób). Po maratonie z kolegą Andrzejem pojechaliśmy do Zlatych Hor na obiad, a następnie widokową trasą przez Petrovy Boud (ok. 700 m) i Jindrzichov do Prudnika. Bardzo przyjemny i rekreacyjny dzień na rowerze :) 

 • ARWAL

  Projektowanie stron www

 • Publikacja
  Publikacja

  Historia lokalna

 • Pro Cyklo
  Pro Cyklo

  Naprawa rowerów

 • MCOP Opole
  MCOP Opole

  Miejskie Centrum Organizacji Pozarządowych

 • Promocja
  Promocja

  Rowerem i pieszo przez czarny ląd

Kalendarz

Odwiedzający

Odwiedza nas 231 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie