2018-09-25 Pierwsza zimowa wycieczka

W piątek lato , w sobotę powitanie jesieni, w niedzielę…

2018-10-05:07 Powitanie jesieni w Pawełkach

Piątek 5.10.2018 – pierwszy dzień rajdu. Zastanawiałam się, który raz…

2018-09-30 Krapkowice - Święto Dyni

Lato skończyło się tak nagle jak się zaczęło i trudno…

2018-05-01 - 06 Majówka w Jesenikach

Wyruszyliśmy ode mnie o godzinie 8:30 w składzie ja, Grażyna,…

Niedzielne wycieczki

Co tydzień w niedziele organizujemy wycieczki. Startujemy o godzinie 9…

2020-08-29 Pierwszy ślub w naszym Rajderowym Klubie Rowerowym

W ostatnią sobotę sierpnia spełniło się marzenie :) Grzegorza R. – założyciela i prezesa naszego klubu poprzedniej kadencji i ... „miłość wplotła się w szprychy rowerów” Wojtka i Teresy :)

Udowodnili nam, że szczęście można spotykać w różnym momencie życia, niezależnie od wieku, okoliczności i nie należy się przed nim bronić, ale raczej pomagać :) Tak też się stało tego pamiętnego dnia, kiedy to zaprosili nas do kościoła w Gosławicach, byśmy byli świadkami tej podniosłej chwili, kiedy to przed ołtarzem ślubowali sobie miłość i wierność. Przybyliśmy tłumnie, kto tylko mógł, część z nas uczestniczyła w mszy świętej, a pozostali przed kościołem czekali, by utworzyć rowerowy szpaler i podzwonić rowerowymi dzwonkami młodej parze przy wyjściu z kościoła :) Państwo młodzi byli bardzo wzruszeni podczas ślubowania, Tereska wyglądała przepięknie, a Wojtek dostojnie :) co uwiecznili nie tylko zawodowi, ale i nasi klubowi fotografowie. Podczas gdy my uruchomiliśmy nasze rowerowe dzwonki, pozostali goście puszczali bańki mydlane przygotowane przez organizatorów, więc zrobiło się wesoło a zarazem romantycznie :) Po chwili wszyscy goście ustawili się do wspólnej fotografii, a potem do składania życzeń. My, jako klub, przygotowaliśmy serduszkowe tablo ze zdjęciami Wojtka i Tereski z naszych wspólnych wypraw, podczas których się poznali, a uczucia rozkwitły. Sprezentowaliśmy im też zegarek wpleciony w te rowerowe szprychy, żeby im odmierzał tylko szczęśliwe chwile wspólnego życia i rowerowych podróży :) A na koniec kartkę z życzeniami od wszystkich obecnych i nieobecnych rajdersów

 • ARWAL

  Projektowanie stron www

 • Publikacja
  Publikacja

  Historia lokalna

 • Pro Cyklo
  Pro Cyklo

  Naprawa rowerów

 • MCOP Opole
  MCOP Opole

  Miejskie Centrum Organizacji Pozarządowych

 • Promocja
  Promocja

  Rowerem i pieszo przez czarny ląd

Kalendarz

Odwiedzający

Odwiedza nas 266 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie