2018-09-25 Pierwsza zimowa wycieczka

W piątek lato , w sobotę powitanie jesieni, w niedzielę…

2018-10-05:07 Powitanie jesieni w Pawełkach

Piątek 5.10.2018 – pierwszy dzień rajdu. Zastanawiałam się, który raz…

2018-09-30 Krapkowice - Święto Dyni

Lato skończyło się tak nagle jak się zaczęło i trudno…

2018-05-01 - 06 Majówka w Jesenikach

Wyruszyliśmy ode mnie o godzinie 8:30 w składzie ja, Grażyna,…

Niedzielne wycieczki

Co tydzień w niedziele organizujemy wycieczki. Startujemy o godzinie 9…

2022–03–08 „Dzień Kobiet” na wysokim poziomie

Choć w nazwie mamy "Klub Turystyki Rowerowej" to nasze pasje wychodzą poza 2 kółka, a ponieważ lubimy przebywać w gronie koleżanek i kolegów z klubu to... czasem wybierzemy się do teatru, czasem na koncert, a jeszcze innym razem w góry.

Tym razem w 4 osoby wyskoczyliśmy w okolice Zlatych Hor, do Rejviz i rezerwatu górskich mokradeł ("mechowe jeziorka") oraz na Kopę Biskupią. Wyjazd taki jest nieco trudniej zorganizować niż nasze niedzielne wycieczki. Na wycieczkę rowerową przyjeżdża ten, kto ma chęć i czas (nie musi się deklarować, że "na pewno będę"), a liczba uczestników może być dowolna. Nie ma obawy, że dla kogoś "zabraknie biletu". A jak ktoś ma czasu mniej, to może wycieczkę we własnym zakresie skrócić, pożegnać się (to ważny element, by inni nie martwili się o niego) zrobić w tył zwrot i włączyć opcję "powrót". Gdy pojawia się pomysł wyjazdu pociąg + rower, to już się zaczyna robić trochę nerwowo: czy się wszyscy zmieścimy? Czy kolejarze nas zabiorą? Jeżeli zaś, tak jak teraz, wybieramy się samochodem czy samochodami w góry, to ilość miejsce też jest ograniczona... Tak więc w składzie 4 osobowym, narzuconym przez pojemność auta: Krysia, Ela, Jacek i ja niżej podpisany, spędziliśmy piękny słoneczny dzień, w obsypanych śniegiem górach.

 • ARWAL

  Projektowanie stron www

 • Publikacja
  Publikacja

  Historia lokalna

 • Pro Cyklo
  Pro Cyklo

  Naprawa rowerów

 • MCOP Opole
  MCOP Opole

  Miejskie Centrum Organizacji Pozarządowych

 • Promocja
  Promocja

  Rowerem i pieszo przez czarny ląd

Kalendarz

Odwiedzający

Odwiedza nas 358 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie