SEKCJA ROWERÓW POZIOMYCH KLUBU RAJDER

Nasz Klub rozwija się prężnie. Posiada już jedną "sekcję tematyczną". Grupuje ona miłośników rowerów poziomych i innych nietypowych konstrukcji napędzanych siłą ludzkich mięśni. W skład sekcji wchodzi czterech członków naszego klubu:

 

1) Bruno - gdy go najdzie natchnienie to "drżyjcie narody". Nikt nie jest Go w stanie oderwać od szlifierki kątowej zwanej fleksą, wiertarki i spawarki. Jego rowery to prawdziwe dzieła sztuki tworzone w szale twórczym. A spłodził ich już kilkanaście sztuk! Zresztą nie wiadomo jak liczyć konstrukcje, które wyszły spod jego ręki :). Niektóre z Jego rowerów żyły ... nie dłużej niż 2-3 dni. Powstawały rowery zdatne do jazdy ale ... niedoskonałe w oczach swego twórcy ... I dlatego ulegały dalszym, często gruntownym przeobrażeniom. Nasz Kolega stworzył już samodzielnie kajaki, łodzie żaglowe nie wspominając o dziesiątkach rzeźb w lipowym drewnie.

2) Czesiek S - zapaleniec! Człowiek chętny podróży i czynów szlachetnych. Z Jego inicjatywy we wrześniu 2011 roku odbył się w Opolu "IV Ogólnopolski Zlot Rowerów Poziomych". Autor kilku bardzo udanych konstrukcji. Ostatnio tworzył mniej gdyż załatwiał wiele spraw koniecznych w związku ze wspomnianym zlotem, który dodał sławy naszemu miastu i klubowi. Jako pierwszy w Opolu jeździ na rowerze z kierownicą podsiodłową. Osoba postronna, która widzi Cześka po raz pierwszy myśli, że rower nie posiada kierownicy!

3) Sławek - najmniej zdolny konstruktor. Człowiek o dwóch lewych rękach. Największą jego zasługą jest to, że dał innym impuls do działania wykonując pierwszy rower poziomy w naszym klubie. Pociągnął innych swoim przykładem. Koledzy rzekli - jak taki lewy majster jak Sławek dał radę rower zrobić to nie może to być nic trudnego :). Człowiek leniwy, zajmujący  się głownie rzeczami zbędnymi jak włóczenie się po redakcjach gazet i studiach telewizyjnych oraz pisaniem bajek na różnych forach internetowych. Z czystym sumieniem mogę sobie pozwolić na jego krytykę, gdyż tym człowiekiem jestem ja :).

4) Czesiek R - dołączył do sekcji w tym roku.

-------------------------------------
Inni sympatycy jeżdżący na rowerach poziomych:

Gizela żona Bruna
Agatka córka Bruna
Herbert 
Olek 
Paweł

Czesiek

Sławek Bruno Czesiek S Herbert Czesiek R
   Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/templates/jsn_epic_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 147

Odwiedzający

Odwiedza nas 108 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie