2018-09-25 Pierwsza zimowa wycieczka

W piątek lato , w sobotę powitanie jesieni, w niedzielę…

2018-10-05:07 Powitanie jesieni w Pawełkach

Piątek 5.10.2018 – pierwszy dzień rajdu. Zastanawiałam się, który raz…

2018-09-30 Krapkowice - Święto Dyni

Lato skończyło się tak nagle jak się zaczęło i trudno…

2018-05-01 - 06 Majówka w Jesenikach

Wyruszyliśmy ode mnie o godzinie 8:30 w składzie ja, Grażyna,…

Niedzielne wycieczki

Co tydzień w niedziele organizujemy wycieczki. Startujemy o godzinie 9,…

2020-08-08 Leśne śpiewanie dla powstańców warszawskich

Kolejne, piąte leśne spotkanie we wiacie edukacyjnej niedaleko Szydłowa dla upamiętnienia Powstania Warszawskiego. Miejsce przyjemne, obszerne i obficie zaopatrzone :) przez organizatora imprezy Henryka Gałkowskiego z TTH. Już przed godz. 16-ą, gdy przyjechałem pierwszy, płonęło ognisko i grzały się kiełbasy i kaszanki :)

Heniek już od 14-tej robił porządki – powycierał zakurzone stoły i ławki, porozkładał obrusy a na nich przywiezione smakołyki. Za mną, za chwilę, przyjechali na rowerach pierwsi biesiadnicy z Tułowic :) Niedługo wiata zapełniła się biesiadnikami – w sumie 22 osoby dorosłe i 3 dzieci z Niemodlina, Tułowic, Komprachcic i Opola (TEla i Sławek z Rajdera) :) Pośpiewaliśmy do zmierzchu. Fajnie było, uroczyście i gorąco, bo dzień był upalny :( W drodze powrotnej, wieczorem, było już chłodniej i z wiatrem :) Marek, zdjęcia Marek i Heniek

Kalendarz

Odwiedzający

Odwiedza nas 277 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie