2018-09-25 Pierwsza zimowa wycieczka

W piątek lato , w sobotę powitanie jesieni, w niedzielę…

2018-10-05:07 Powitanie jesieni w Pawełkach

Piątek 5.10.2018 – pierwszy dzień rajdu. Zastanawiałam się, który raz…

2018-09-30 Krapkowice - Święto Dyni

Lato skończyło się tak nagle jak się zaczęło i trudno…

2018-05-01 - 06 Majówka w Jesenikach

Wyruszyliśmy ode mnie o godzinie 8:30 w składzie ja, Grażyna,…

Niedzielne wycieczki

Co tydzień w niedziele organizujemy wycieczki. Startujemy o godzinie 9,…

2019-09-30 Jesienny rajd Tour de ZSM

Na starcie – boisko przy szkole – stawiło się 13-tu uczniów, 9-ciu nauczycieli i dwóch rowerzystów z OKTR Rajder: Janusz i Grzegorz :) Uczestnikom rozdano po 2 drożdżówki i wodę mineralną. Pan Jurek – nauczyciel i kierownik wycieczki sprawdził listę uczestników, przekazał informację o trasie przejazdu i zasadach bezpieczeństwa jazdy w ruchu ulicznym :)

Dodatkowo przekazałem o bezpieczeństwie jazdy w lesie /połamane gałęzie mogą wyłamać szprychę/, parkujące samochody na poboczu – możliwość najechania na otwierane drzwi pojazdu :( śliska nawierzchnia drogi – zachować większe odległości między rowerami. Praktycznie ruszamy po godz.9.10 w dwóch grupach z pilotami. Chwilowy postój 20 m od szkoły /lekka awaria koła ucznia/. Jedziemy przy Ratuszu, Krakowską, Powolnego i most przy Policji – drugi postój /dokręcenie korby/ :( Dalej ścieżką rowerową wzdłuż Odry do Groszowic. Trzeci postój przed wysypiskiem – pompowanie koła :( O godz. 10.10 jesteśmy przy kościele Groszowice i czekamy na jednego ucznia – spóźnionego. Godz.10.20 ja wracam do Opola, zostaje Janusz i pomaga pilotować grupę. Robimy liczne zdjęcia i filmiki z przebiegu wycieczki. Pogoda w miarę znośna, jest jednak silny wiatr

Kalendarz

Odwiedzający

Odwiedza nas 253 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie