2021–03–21 Wycieczka wiosenna w zimowej aurze

Wycieczka była dziś krótka, toteż relacja takoważ ? Dzień trochę ponury z prognozą na śnieg, deszcz i nie wiadomo, co jeszcze. Ale kwiat Klubu zawsze gotów ? Choćby poodwiedzać stare kąty niedaleko od miasta.

Najpierw trzymaliśmy się bardzo dziś szarej Odry, ścieżka nadodrzańska, okolice Metalchemu, panowie byli szczęśliwi oglądając suwnice i inne duże urządzenia. ? Potem Przywory - stacyjka kolejowa, tu podziwialiśmy niecodzienną architekturę budynku, ale także modernizację torów. Po małej przerwie ruszyliśmy w stronę lasu „kosorowickiego”. Im głębiej w las, tym więcej krupek śniegowych spadało z niebios. Zatrzymaliśmy się przy wiacie obok boiska w Kosorowicach. Gorąca herbatka mocno przydatna była. Adam, nasz trener, zrobił nam mały trening sportowy. Postanowiliśmy, że będziemy ćwiczyć choć raz w trakcie wycieczek. Zaczęło sypać mokrym śniegiem. ? Obrażeni na wiosnę, którą dziś zamierzaliśmy powitać, zarządziliśmy odwrót. Wykręcone trochę ponad 40 km, osób 5.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/templates/jsn_epic_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 147

Odwiedzający

Odwiedza nas 623 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie