Wydrukuj tę stronę

Rowerowy "długi weekend"

W tym roku znowu wyjątkowo "długi" weekend 1-o majowy. Świętowanie rozpoczniemy 1 maja wycieczką do Jemielnicy na Jarmark Cysterski. 2 maja Majówka z TTH w okolicach Niemodlina, a 3 maja propozycja wycieczki po Nysie i okolicach śladami św. Jakuba. także 3 maja rajd/wycieczka z Leśnicy pn. Rajd rowerowy przez sady czereśniowe. To imprezy w najbliższych okolicach Opola. Inne propozycje w kalendarzu.

 

2 maja - Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. W dni świąteczne pamiętajmy o wywieszeniu flagi.

 

W czwartek, jak zwykle, będzie spotkanie klubowe w parku przy MDK od 18. Będziemy umawiać się na wyjazdy od 2 maja. Propozycje wyjazdów do Jemielnicy i Niemodlina poniżej.

 

 

 Proponujemy wyjazdy grupowe w nast. terminach:

 

1 maja - wyjazd na Jarmark Cysterski do Jemielnicy. Ponieważ do Jemielnicy z Opola (przez Chrząstowice, Daniec, Borycz i Rozmierkę) jest ok. 42 km, proponujemy przejazd w jedną stronę koleją do Strzelec Op. Program festynu w Jemielnicy jest pod adresem Program. Pociąg do Strzelec odjeżdża o godz. 9:31 REGIO. Zbiórka na Pl. Mickiewicza od 9.00 i wspólny wyjazd albo rowerami o 9.15 albo koleją o 9:31 - do uzgodnienia. (trasa rowerem w obie strony ok. 85-90 km).

 

2 maja - zbiórka na pętli autobusowej DAMBONIA od 8.15 i wspólny wyjazd o 8.30 do Lipna - tam ok. 10. dołączymy do grupy jadącej z Niemodlina. Cała trasa Rajdu z dojazdem ok. 85 km. Program Rajdu jest w kalendarzu. Dla osób, które nie mogą wyjechać rano proponujemy dołączenie do Rajdu po południu. Zbiórka na pętli autobusowej DAMBONIA od 14.45 i wspólny wyjazd o 15.00 do Tułowic i tam ok. 16. dołączenie do Rajdu. Cała trasa z dojazdem ok. 45 km.

 

Ponieważ pogoda i inne okoliczności mogą się zmienić, prosimy śledzić powyższe informacje, gdyż mogą być aktualizowane na dzień przed wyjazdem.

Ostatnio zmieniany wtorek, 29 kwiecień 2014 19:58


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/templates/jsn_epic_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 147

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie