Jak przygotować się do krótszej lub dłuższej wycieczki rowerowej, kilkudniowego rajdu lub zagranicznej wyprawy rowerowej.

 

Na tej stronie przedstawimy własne porady oraz inne, których jest w internecie bardzo dużo. Dobre i właściwe przygotowanie się do wyjazdu gwarantuje, że będzie on udany i unikniemy przykrych niespodzianek organizacyjnych i technicznych.

Porady i zalecenia nt. organizowanych przez nas wycieczek zebraliśmy w jednym dokumencie w formacie Pdf pn. Info i zalecenia, w którym jest opis, jak się przygotować i jak będzie przebiegała wycieczka. Polecamy go szczególnie osobom, które po raz pierwszy do nas dołączą na sobotniej lub niedzielnej wycieczce. Nie zaszkodzi też przeczytać ten tekst przed kilkudniowym wyjazdem na nasz rajd.

Zapraszamy do lektury stron internetowych innych stowarzyszeń i turystów, którzy dzielą się swoim doświadczeniem. Poniżej prezentujemy adresy do ciekawych artykułów opublikowanych w internecie, opisujących przygotowania do wyjazdów na rowerze oraz wskazówki, m.in. czego i jak unikać w trakcie trwania wycieczki.

Nazwa autora Adres główny Link do artykułu poradnikowego
Stowarzyszenie Travelling Inspiration http://www.80rowerow.pl/ http://www.80rowerow.pl/poradnik/
Turystyczny Klub Kol. PTTK Ondraszek http://www.ondraszek.prv.pl/ http://www.ondraszek.prv.pl/
MTST Cykloturysta - Lesław Dynak http://www.cykloturysta.pl/ http://www.cykloturysta.pl/abc_rowerzysty.html
     
     
     
     

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/templates/jsn_epic_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 147

Odwiedzający

Odwiedza nas 89 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie