Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 18 in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/components/com_kunena/views/common/view.html.php on line 309

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/libraries/kunena/external/nbbc/nbbc.php on line 214

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/libraries/kunena/external/nbbc/nbbc.php on line 226

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/libraries/kunena/external/nbbc/nbbc.php on line 230
Znasz ciekawe miejsce ? Chciałbyś pojechać na ciekawy rajd ? Napisz nam o swoim pomyśle

TEMAT: Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 11 miesiąc temu #56

  • Sławek
  • Sławek Avatar
Zmieścimy się w 70km.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 11 miesiąc temu #57

  • jacek_arwal
  • jacek_arwal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Viva Rajder :)
  • Posty: 90
  • Oklaski: 0
OK , ja rozpiszę się teraz na temat dnia 4 , bo trochę znam tamte okolice, a trochę poczytałem w internecie ) .

Trasa :
Ustronie Morskie - Gąski ( zbudowana w latach 1876-1877 latarnia morska w Gąskach ) - Sarbinów ( kościół ) - wieś Chłopy z licznymi budynkami szachulcowymi oraz przystanią rybacką - Mielno - mierzeja wzdłuż Jeziora Jamno - Osieki - Sucha Koszalińska - Dąbki - Darłowo ( zamek ) - Darłówko ( rozsuwany most ) - Cisowo ( wiatraki ) , w Cisowie baza noclegowa a dla chętncyh wypad na basen z morską podgrzewana wodą w Darłówku
Rower latem, narty zimą , ruszajmy się :)

Zapraszam na
www.jacekzopola.blogspot.com/
www.arwal.com.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 11 miesiąc temu #58

  • Czesiek z Ronda
  • Czesiek z Ronda Avatar
Jacek, nie wiem czy to będzie dobry pomysł z rezerwacją miejsc. Z rozmowy z drugim Jackiem i Januszem doszliśmy do wniosku, że lepiej będzie jechać wyznaczoną trasą ale bez rezerwacji.

1. Z moich i informacji od innych, którzy jeździli nad morze to można znaleźć dobre miejsca za nieduże pieniądze noclegi. Jak pamiętam z jazdy samochodem w jedną stronę (mając już nocleg) ok. 70km, to po drodze w każdej miejscowości były wolne pokoje. Przy okazji Sławek z Ostrowa coś mi wspominał, że Jego żona będzie jechać do punktu etapowego i można to wykorzystać (o ile się zgodzi) na wynajęcie pokoi co by nam przyśpieszyło ze znalezieniem noclegu.

2. Będzie trudno teraz zarezerwować pokoje w tygodniu a tym bardziej w weekend na jedną noc. Właściciele wolą klienta z rodziną (śr. 4 osoby) na min. tydzień.

3. Tam gdzie wolne pokoje są, to każdy właściciel takich klientów jak my na jedną noc do tych pokoi z chęcią przyjmie. (wieczorem przyjechali, rano wyjadą i dalej będą wolne).

4. W razie fatalnej pogody w danym dniu zawsze można przedłużyć na jeden dzień dłużej pobyt (i innych dziwnych przypadków).

5. Też może coś ciekawego wypaść po drodze i zjechać z trasy to w przypadku rezerwacji będzie trzeba pędzić na złamanie karku a przecież nie chodzi o to.

6. Sądzę,że na tą wyprawę 8-mio dniową może 9-cio decydują się ludzie, którzy nie są niedzielnymi rowerzystami i lubią przygody a nie ciepłą kołderkę.

To ma być przygoda wakacyjna. :P B)

Od nas ma jechać:
Ewa, Jasek C., Jacek St., Janusz, dwa Cześki, Kazik. = 7 osób
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 11 miesiąc temu #59

  • Sławek
  • Sławek Avatar
Jak już pisałem u nas będą wolne 2 miejsca.Może jeszcze ktoś jest chętny do wyjazdu nie koniecznie na rowerze a ma prawo jazdy to spokojnie może się dosiąść bo ,, moja kierowniczka,, z jazdą ma czasami problem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 11 miesiąc temu #60

  • jacek_arwal
  • jacek_arwal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Viva Rajder :)
  • Posty: 90
  • Oklaski: 0
Sławek , rozumiem , że twoja żona będzie podróżować samochodem . Jeśli tak to czy będzie nam mogła ( tak jak pisze Czesiek ) pomóc z noclegami. Ja jednak troche się boję , że jak pojedzie około 10 osób to czasami z noclegami różnie może być, a zwłaszcza z czasem , bo przyjeżdżając do jakiejś miejscowości o 17 to już trochę późno . Jeśli możnaby liczyć na taką pomoc to problem noclegów mamy z głowy :cheer:
Rower latem, narty zimą , ruszajmy się :)

Zapraszam na
www.jacekzopola.blogspot.com/
www.arwal.com.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 11 miesiąc temu #61

  • Czesiek z ronda
  • Czesiek z ronda Avatar
Ja w każdym bądź razie biorę ze sobą namiot, bo mam wielką ochotę spać pod namiotem. Ale i lepszymi warunkami nie pogardzę :laugh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.522 s.

Odwiedzający

Odwiedza nas 417 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie