Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 18 in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/components/com_kunena/views/common/view.html.php on line 309
Znasz ciekawe miejsce ? Chciałbyś pojechać na ciekawy rajd ? Napisz nam o swoim pomyśle

TEMAT: Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 11 miesiąc temu #62

  • Czesiek z Ronda
  • Czesiek z Ronda Avatar
Jeśli miałoby wyjść z tym wyjazdem na tereny niemieckie to ten pierwszy nocleg w Świnoujściu czy też w okolicy można by było zarezerwować. ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 11 miesiąc temu #63

  • Sławek
  • Sławek Avatar
Moja propozycja noclegu w pierwszym dniu to Międzyzdroje albo Wisełka. Można też zapytać u sołtysa w Wapnicy on ma dosyć dużo miejsca ale woli przyjmowac więcej osób na kilka dni jednak można zaryzykować. W przypadku noclegu w Świnoujsciu, szkoda czasu i kilometrów na powrót. Co myślicie?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 11 miesiąc temu #64

  • jacek_arwal
  • jacek_arwal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Viva Rajder :)
  • Posty: 90
  • Oklaski: 0
Ja sądzę , że optymalne są Międzyzdroje, są dosyć duże , można wysłać zapytania. Jesli chodzi o ostatni dzień też mozna zarezerwować wcześniej bo w nocy z piątku na sobotę na pewno bedziemy w trójmieście . Pozostałe dni rzeczywiście najlepiej traktować jako nie do końca określone , bo coś na trasie moze wypaść. Ale trzeba znać mniej więcej liczbę osób. Z opola mamy 7 a z Ostrowa ? Zwłaszcza ten nocleg w Międzyzdrojach ( lub w pobliżu ) i w trójmieście warto zarezerwować ( bo to okres weekendu ).
Rower latem, narty zimą , ruszajmy się :)

Zapraszam na
www.jacekzopola.blogspot.com/
www.arwal.com.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 11 miesiąc temu #65

  • Czesiek z Ronda
  • Czesiek z Ronda Avatar
Międzyzdroje lub okolice mogą być o ile ten dystans z połączeniem z Niemcami nie będzie za duży. Świn.-Między. to tylko 14km. To może być dobry pomysł.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 11 miesiąc temu #66

  • Sławek
  • Sławek Avatar
Dystans pierwszego dnie max. to 70km. Myślę że w 60-65 powinnismy się zmieścić.Z Ostrowa narazie 2 osoby,3 osoba myśli ( kiepska kondycja).Mam pytanie zwiazane z Latarniami, bedziemy je ,, zaliczać,,?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 11 miesiąc temu #67

  • Sławek
  • Sławek Avatar
Mam jeszcze pytanie dotyczące 2 dnia.Planowany jest przejazd przez Kamień Pomorski? Chcecie zobaczyć Królewski Głaz (niewiele juz go zostało)Kto nie widział to można podjechać i upamiętnić zdjęciem.Można tam dojechac ale powrót tą samą trasa, droga jest piaszczysta.
Ciągle pada :(
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.099 s.

Odwiedzający

Odwiedza nas 310 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie