Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 18 in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/components/com_kunena/views/common/view.html.php on line 309

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/libraries/kunena/external/nbbc/nbbc.php on line 214

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/libraries/kunena/external/nbbc/nbbc.php on line 226

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/libraries/kunena/external/nbbc/nbbc.php on line 230
Znasz ciekawe miejsce ? Chciałbyś pojechać na ciekawy rajd ? Napisz nam o swoim pomyśle

TEMAT: Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 11 miesiąc temu #68

Po konsultacji z Jackiem postanowiliśmy zamknąć już listę chętnych. Nasza siódemka z Opola i Twoja Sławek trójka z Ostrowa będzie razem 10 osób. Związane to jest przede wszystkim z noclegami. Im więcej tym gorzej. Przy dużej liczbie osób wymagana jest odpowiednia logistyka. No i brak "kameralności".
Co do latarni. Myślę, że warto zobaczyć te latarnie, które znajdować się będą na trasie a takich kilka na pewno się znajdzie.
rowerzysta na poziomie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 11 miesiąc temu #69

Mam w domu szczegółową mapę od Dziwnowa do Kołobrzegu. 66km. Czy ma ktoś pozostałą część wybrzeża?
rowerzysta na poziomie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 11 miesiąc temu #70

  • Sławek
  • Sławek Avatar
Ja znam dobrze rejon Uznam i Wolin, mam też z tego rejonu mapy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 11 miesiąc temu #71

  • Sławek
  • Sławek Avatar
Pozwoliłem sobie rozpisac 2 etap.
Międzyzdroje - Rewal ( Niechorze) do 70km
Start
Miedzyzdroje w kierunku Wisełki.
W Wisełce można zobaczyć latarnie Kikut.Latarnie nie jest udostepniona do zwiedzania ale dla odób chcacych zaliczyc Szlak Latarniany , możemy skręcic w lewo do lasu i podjchac pod latarnie aby uwiecznic to na zdjeciach.Wracamy na trase 102 i mkniemy przez Miedzywodzie i Dziwnów do Dziwnówka. Skrecamy w prawo aby dojechac do Kamienia Pomorskiego. Po zwiedzeniu Kamienia Pomorskiego wracamy tą samą trasą ok. 10km i odbijamy w prawo na Łikecin aby ponownie wyskoczyc na trase 102.Jedziemy przez Pustkowo, Trzęsacz do Rewala albo Niechorza. Zależy od miejsca noclegu.
Co o takim programie 2 dnia rajdu myślicie?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 11 miesiąc temu #72

  • jacek_arwal
  • jacek_arwal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Viva Rajder :)
  • Posty: 90
  • Oklaski: 0
Nasza strona znajduje się teraz na nowym serwerze. Ponieważ ten wątek jest mocno oblegany prosze Sławka i Cześka o sprawdzenie czy nie wcięło jakiś wypowiedzi, jeśli tak , proszę o ponowne napisanie.
Rower latem, narty zimą , ruszajmy się :)

Zapraszam na
www.jacekzopola.blogspot.com/
www.arwal.com.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 10 miesiąc temu #75

  • jacek_arwal
  • jacek_arwal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Viva Rajder :)
  • Posty: 90
  • Oklaski: 0
Mam pytanie do Sławka a konkretnie prośbę o kontakt. Poniewaz jestem na etapie szukania noclegów w Międzyzdorjach i Trójmieście prosze o kontkat na mojego maila ( w dziale kontakty ) bo nie wiem czy mam dla twoich 3 osób też załatwiać.
Rower latem, narty zimą , ruszajmy się :)

Zapraszam na
www.jacekzopola.blogspot.com/
www.arwal.com.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.635 s.

Odwiedzający

Odwiedza nas 1048 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie